ТЕРМАЛЬНА ВОДА: НАВІЩО ПОТРІБНА І ЯК ВИБРАТИ?

Чим корисна термальна вода? Як вона впливає на шкіру? Чому її потрібно використовувати в літній період? Як вибрати термальну воду?

Must have літнього сезону – термальна вода. Це не просто вода, а отримана зі справжніх цілющих джерел Франції та Шотландії. Чим глибше вони під землею, тим вище концентрація солей і вміст мікроелементів.

Властивості

У термальній воді міститься величезна кількість речовин і корисних компонентів. Наприклад, цинк – знімає запалення шкіри; селен – допомагає клітинам відновитися; кальцій зміцнює захисні функції шкіри. Термальна вода має заспокійливі, регенеруючі властивості. А у спеку справляється з сухістю шкіри, вона наповнює клітини вологою, і таким чином уповільнює процеси старіння. Якщо ви працюєте в офісі, то балончик з термальною водою просто зобов’язаний стояти на вашому робочому столі. Сухе повітря, пил, робота кондиціонерів – все це негативно позначається на шкірі.

Термальна вода: види

На перший погляд, здається, що термальна вода однакова. Насправді ні. Про це свідчить показник вмісту мікроелементів – він вказаний на балончику. Існує три види термальних вод:

Ізотонічна. Це найпоширеніша вода, за складом вона схожа на звичайний фізрозчин. Підходить для всіх типів шкіри. Зволожує її і заспокоює. Вміст мікроелементів: 9-11 мг / л

Гіпотонічна. М’яка вода, підходить для сухої і чутливої ​​шкіри, оскільки містить найменшу кількість мікроелементів – 9 мг / л.

Гіпертонічна. Відмітна характеристика цієї води – високий вміст мікроелементів: більше 11 мг / л. Вона концентрована, і підходить жінкам з жирною шкірою, схильною до вугрів, розширеними порами.

Як наносити?

Термальну воду можна наносити і на макіяж, і на чисту шкіру. На думку багатьох косметологів, всю воду, крім ізотонічної, треба після розпилення промокнути серветкою. Інакше отримаєте ефект моря: згадайте, як сохне і стягує шкіру після того, як ви купувалися.

Інші варіанти застосування

Термальну воду можна використовувати в різних цілях, наприклад:

  • розпорошувати на місця укусів комарів;
  • після сонячних опіків;
  • після тканинної маски;
  • полегшити щільний крем – додати в баночку і розмішати;
  • заспокоїти шкіру після епіляції;
  • «напоїти» клітини після засмаги;
  • посилити дію маски: наприклад, на основі термалки зробити альгінатну або глиняну;
  • зволожити б’юті-блендер для нанесення макіяжу. Так тон стане рівнішим, а тіні яскравішими.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...