Теодор

Перекладається з латинської як – "посланець бога".

Для Теодора головне в житті – дружба. Він ставить її вище всіх інших почуттів. Заради друга він готовий у вогонь і в воду. Якщо зрада в любові він ще пробачить, то зрада у дружбі – ніколи. Він однаково вміє дружити і з чоловіками, і з жінками, і найбільша для нього радість – це радість спілкування. Все це ускладнює йому родинне життя: рідкісна жінка може змиритися з тим, що друзі чоловіка не підлягають ніякій критиці. Як чоловік Теодор близький до ідеалу: прекрасний сім'янин, люблячий батько, і дружині доводиться миритися з положенням речей.

Теодор – книголюб, любить розмірковувати про прочитану книгу, пофілософствувати, обожнює він також давати поради. Робить він це, щиро вважаючи, що допомагає своїми повчаннями.

Теодор – уважний співрозмовник, завжди готовий терпляче вислухати чужу думку. Але терпіння його не безмежно. Трапляються моменти, коли він може розлютитися і без всяких дипломатичних вивертів висловити про людину свою безсторонню мненіе.Теодор володіє інтровертивного складом мислення. Він не буде бурхливо реагувати на події, а переживе їх усередині себе. До балакучим людям, надмірно емоційним відчуває недовіру.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...