• Без категорії

Те, чого йому не зрозуміти

215Пункт перший: всілякий непотріб у ванній кімнаті

Пемза, губки, ароматична суміш, скраб для осбличчя, скраб для тіла і скраб для ніг з сильним запахом м’яти… Перераховувати все те, чим жінки просто обожнюють заповнювати поличку у ванній, можна до безкінечності. Тоді як чоловік цілком може задовольнятися зубною щіткою, зубною пастою і шматком мила.

Пункт другий: шоппінг

Не можна сказати, що чоловіки взагалі не люблять ходити по магазинах. Деякі речі (наприклад, снасть для рибалки) вони купують самостійно. Але чого не може винести жоден нормальний чоловік, так це безцільного ходіння по супермаркету, коли вона приміряє абсолютно все в кожній секції, постійно ставлячи одне і те ж питання: Чи не дуже товста у мене дупа?

Пункт третій: розмова про стосунки

Жінки дуже люблять поговорити про те, як розвиваються стосунки. Самі по собі ці розмови не такі вже страшні, але річ у тому, що жінки звичайно вибирають дуже невідповідний момент: відразу після близькості або під час трансляції футбольного матчу.

Пункт четвертий: не плач, красуня

Чоловіки не плачуть, чоловіки засмучуються. Але жінкам відомий маленький секрет: коли людина плаче, він випускає назовні негативні емоції. Тому жінки частенько пускають сльозу, щоб з нею випустити пару. До того ж, жіночий плач примушує більшість чоловіків відчувати себе винуватими, і вони готові стрибнути в обруч, що горить, тільки щоб не чути це.

Пункт п’ятий: взуття

Колись, хтось сказав жінкам, що головне – це взуття і зачіска. Дивно, але жінки в це повірили. З тих пір вони масу часу проводять у взуттєвих магазинах і салонах краси. Але, якщо говорити чесно, чоловік помічає її надзвичайні туфлі від Маноло Бланіка, тільки коли натикається на них вранці, намагаючись в темноті намацати свої домашні тапочки. Кросівки і черевики – ось розумне рішення взуттєвої проблеми, але жінки так люблять все ускладнювати.

Пункт шостий: тренування

Зараз це пілатес… Але до пілатесу було тань бо, до тань бо була йога. Жінки кидаються з однієї крайності в іншу: все залежить від того, чим займається її улюблена зірка.

Пункт сьомий: квіти і шоколад

Чоловіки люблять грунтовні речі – наприклад, великий телевізор з плоским екраном. Жінки вважають, що найкращий доказ любові – це плитки шоколаду і пучок рослинності. І чоловікам цього ніколи не зрозуміти

Пункт восьмий: надприродне

У житті кожної жінки наступає момент, коли вона починає цікавитися непізнаним. Стандартний набір звичайно включає: астрологію, ворожіння на картах і фен шуй. У ці періоди мудрі чоловіки прагнуть мовчати і перечекати, поки жінка повернеться в реальний світ.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...