Татові сльози

Татові сльозиЯкщо жіночі страхи під час вагітності вважаються природними, то про існування чоловічих переживань на цю тему говорити вголос якось непристойно. І часто, лише балансуючи на межі розлучення, молоді батьки приходять до психолога з питанням: хто винен і що робити.

До речі, і у чоловіка за наявності молодших дітей в його батьківській сім’ї

Наприклад, якщо чоловік сестри дружини всю вагітність тільки і робив, що складав колисанки для майбутнього чада, непогано б нагадати їй, що ліжечко для малюка їм не було на що купити і його подарували саме ви.

Щоб зберегти нормальні відносини і не доводити до точки кипіння, чоловіку і дружині спочатку важливо промовити, чого б кожному з них хотілось, і потім домовитись полюбовно.

Як не дивно, кожна друга пара до приходу в школу для майбутніх батьків мала ті або інші проблеми, які дружини ніколи не намагались обговорювати, але дуже ображалися на партнера за нечуйність і нерозуміння.

Щоб допомогти чоловіку відчути себе батьком до народження малюка, психологи прагнуть привертати тата до спілкування з малюком і турботи про нього.

Він може розмовляти з малюком, ще коли кладе руку на живіт мами, де він тимчасово прописався. Давно доведено, що здібності дитини закладаються під час вагітності. Дбайливий батько може вибирати для дружини відповідне коло читання, музику, фільми, картини.

Добре, якщо мама у відповідь повідомить чоловіка, як малюк віднісся до його вибору. Адже якщо та або інша музика або картина дитині сподобалася або, навпаки, він обов’язково відреагує. Такі розмови, поза сумнівом, зближують подружжя. І, звичайно, викликають особливу гордість і інтерес у батька.

Зрозуміло, чоловік може брати активну участь у пошуках дитячого приданого – колиски, ліжечка, необхідних речей. Коли вони з’являються в будинку, думка про дитину все частіше починає з’являтися у майбутнього батька.

А це вже дуже радує майбутню маму. Чим більше матеріальних свідоцтв швидкого поповнення на світ з’являється в будинку, тим простіше чоловіку зрозуміти, чому дружина все більше часу говорить про малюка, якого ще немає.

Читати також " Чи бути життю малюка?"

Джерело: mamochka

Поділитися в...

Вас може зацікавити...