Тато і новонароджений

Тато і новонародженийКоли в сім’ї з’являється новонароджений малюк, йому приділяється вся мамина увага. Мами до моменту народження дитини мають з ним більш тісний зв’язок, ніж татусі. І не дивно: фізичні та емоційні зв’язки росли і міцніли протягом всіх 9 місяців виношування плоду. Чоловік же може відчути себе обділеним увагою. Ця «обділеність» підсилюється тим, що ми, жінки, намагаючись захистити малюка, часом забуваємо, як важливо, щоб батько теж брав участь у догляді за дитиною, спілкувався з ним, зміцнюючи внутрішній зв’язок.

Милі жінки, дарма вам здається, що батько дитини не впорається з завданнями пов’язаними з дитиною. Ви думаєте, що можете впоратися з ними краще. Так, цілком можливо. Але не можна забувати про інший аспект: делегування частини повноважень татам необхідно для дитини (що й говорити, про те, це дозволить вам відпочивати достатній час і не валиться з ніг від втоми до вечора).

Прочитайте наші поради самі, дайте прочитати чоловікам і зі свого боку зробіть все, щоб у них була можливість їм слідувати. Ці поради допоможуть зміцнити зв’язок між новонародженим малюком і його татом.

Поради татам новонародженим дітей

Просто зробіть це! Не стійте (не сидіть, не лежіть) в стороні, коли в будинку з’явився малюк. Не бійтеся брати дитину на руки, розмовляйте з ним. Фізична близькість допоможе вашій дитині запам’ятати і впізнавати ваші дотики, ваш голос. Це приведе до довіри і забезпечить малюку відчуття безпеки.

Довіряйте собі. Повірте, мами теж відчувають хвилювання і страх завдати шкоди цьому крихітному створінню. Просто часто вони цього не показують. Якщо дитина не перестане плакати відразу ж, то це не означає, що ви помилилися і щось зробили неправильно.

Проводьте час наодинці з дитиною. Без сторонніх очей ви будете почувати себе більш впевнено і зможете «потренуватися» і набути навичок догляду за малюком.

Якщо є така можливість, відвідайте семінари для батьків по догляду за малюком разом з вашою дружиною. Спільне навчання принесе тільки користь!

Сходіть разом з дружиною до лікаря на перше обстеження вашої дитини. Якщо ви будете в курсі стану його здоров’я і рекомендацій педіатра, то відчуєте себе більш впевненим.

Читайте маляті замість мами. Це ще один спосіб зробити так, щоб дитина звикла до вашого голосу. Виберіть деякі зі своїх улюблених в дитинстві книжок – і читайте. Читання книг – відмінне спільне проведення часу.

Поговоріть з малюком, заспівайте пісеньку, нарешті – потанцюйте! Це простіше, ніж здається. Репертуар може бути абсолютно будь-яким. Пісня – це спілкування, не відвертайтеся від дитини, коли йому співаєте. Або візьміть малюка на руки і потанцюйте з ним по вітальні. Згодні, звучить (і виглядає) трохи безглуздо, але зате це відмінний спосіб «налагодити зв’язки».

Рекомендации по применению трав от псориаза

Беріть на себе відповідальність за рутинні справи по догляду за новонародженим. Наприклад, скупайте його ввечері або сходіть на прогулянку після обіду. Це не тільки надасть вам додаткову можливість побути з малюком один на один, а й розвантажить маму, дасть їй можливість відпочити.

Годуйте його. Якщо малюк на грудному вигодовуванні, то можете давати пляшечку з зцідженим молоком.

Не забувайте про свої обов’язки і навчайтеся виконувати їх із задоволенням. Ви обоє – батьки, догляд за дитиною – це ваша спільна справа. Коли повертаєтеся з роботи, не завалюйте відразу на диван біля телевізора. Удома ви – батько, і повинні робити свій внесок у виховання малюка. Пам’ятайте про це.

Джерело: roleri.ru замечательный сайт про события мира стихов, а так же личные рассказы про жизнь.

Фото: http://raut.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...