• Без категорії

Тантричний секс

Тантричний секс

Тантричний секс – частина Тантри, східної філософської системи, яка дійшла до нас з Індії. Цей вид інтимної близькості розуміє під собою не тільки фізичне поєднання, але і неодмінна духовна єдність партнерів.

Сеанс тантричної любові не буває швидким, а триває, як правило, від двох до десяти годин підряд – інакше не досягти сексуальної і духовної єдності! У звичного європейського чоловіка традиційно настання оргазму відбувається через 2-5 хвилин після початку статевого акту.

Для тантриста ж це – нонсенс: партнер спеціально затягує і продовжує статевий акт, щоб випробувати оргазм одночасно з коханою, це дозволяє випробувати оргазм неймовірної сили!

Духовність і секс

Прихильники Тантри сприймали секс не як примітивне сексуальне задоволення, а як спосіб розширити свідомість і краще зрозуміти один одного, щоб з’єднатися в одне ціле і пізнати світ.
Звідси і бажання зробити приємне, перш за все не собі, а партнеру, улюбленій людині.

Ніякого поспіху

Тантричний секс не терпить суєти, тому варто ґрунтовно до нього підготуватися! Спершу продумаємо відповідну атмосферу і вивчимо деякі правила інтимної тантри. У наш час можна усамітнитися з улюбленою людиною в “окремо взятій” квартирі, проте і там бажано створити особливу атмосферу. Займатися духовним з’єднанням краще в світлий час доби. До того ж для повного відриву від дійсності і проходження в нірвану, бажано до годин Х утримуватися від сексу хоча б два дні. Це значить, що спокусити і тут же одержати бажане вже не вийде.

Атмосфера любові

Готуючись до сеансу любові, рахують тантристи, бажано позбавитися яскравих предметів, журналів, книг і інших речей, щоб ніщо не відволікало вас один від одного. І, звичайно ж, який може бути Тантричний секс під телевізор або магнітофон? Ці і інші винаходи цивілізації – геть від очей подалі! Натомість, можна включити приємну східну музику або звуки живої природи. А від самих партнерів вимагається робити все, що хочеться: кричати, стогнати, плакати – загалом, не стримувати ніяких емоцій, що налинули!

Кращий секс – натщесерце!

Повний шлунок перешкодить обміну сексуальними енергіями, тому постарайтеся не наїдатися “до відвала” перед сеансом тантричної любові! Краще всього тут підійде легка вечеря з афродізіаків. До цієї збудливої їжі відносяться: устриці і мідії, мигдаль, кокос, арахіс, мед, спаржа, авокадо, імбир, коріандр, кориця, селера, женьшень, всі гриби (особливо трюфелі), всі цитрусові і екзотичні фрукти, яблука, шоколад, кава і какао.

Дихання в унісон

Перед початком любові тантристи радять навчитися дихати в унісон. Для цього зробіть наступне: ляжте один напроти одного і уявіть собі, як крізь ваші тіла проходить яскраво-оранжевий енергетичний потік. Постарайтеся при цьому дихати одночасно.

Водні процедури

Для здійснення другого етапу підготовки до тантричного сексу краще перебратися у ванну. По-перше, вода знімає напругу, а по-друге, – дозволяє рухатися плавно і вільно. Ви одержите величезне задоволення, намилюючи ніжно один одного, а легкий масаж з ароматичними маслами і бальзамами принесе неземне блаженство!

Тепер можна перейти на ложі любові і приготуватися до найвідповідальнішого моменту. У тантрі важливий не сам секс, а ласки і уважне спостереження за поведінкою і відчуттями партнера. Тому буде доречним, якщо під час статевого акту ви безвідривно дивитиметеся в очі один одному! Пам’ятайте, що в тантриній любові дуже важливий одночасний оргазм – це мета і верх досконалості! Для цього ви можете спробувати позу “гойдалки”: чоловік сідає, згинаючи ноги в колінах, а жінка усаджується на нього зверху, і вони плавно, в такт розгойдуються…

Плавність рухів

У тантрі не може бути нічого швидкого і різкого: зайва напруга сприяє швидкому настанню оргазму, що зовсім не вписується в рамки тантричного сексу. Отже всі рухи повинні бути плавними, як в сповільненому кіно. Одна з техніки повільного сексу називається “карецца” (у перекладі означає “ніжний дотик”): потрібно всі дії скоювати усвідомлено, насолоджуючись кожною хвилиною сексуального спілкування, а не гнатися за насолодою в пориві пристрасті.

Думати про коханого!

Тантра забороняє під час інтиму думати про що-небудь, окрім улюбленої людини і самого процесу. Отже неприбрана квартира, неприготована вечеря або завтрашня розмова з начальством повинні покинути вашу голову на декілька солодких годин. Дуже цінна рекомендація!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...