Тамаз

Переводиться c давньоіранського як – "схвалення".

Тамаз – рішучий, самодостатня людина. Завжди знає, чого хоче, вміє домогтися свого. Невдачі його не зупиняють. Ніколи не вдається до допомоги сторонніх, намагається не обтяжувати близьких своїми проблемами, з труднощами справляється сам. Життєрадісний і життєлюбний. Добродушний зі всіма, поблажливий до слабших. Вміє бути щасливим: може досягти бажаного достатку і комфорту, а може задовольнятися і тим, що має, якщо поки не виходить по-іншому. З такою людиною легко йти по життю, на нього можна повністю покластися, переклавши частину своїх проблем.

Тамаз ніколи не забуває про батьків, ніжно піклується про них все життя. Ось тільки листів писати не любить і, коли виїжджає, звісточку від нього чекати не варто: він сам скоро з'явиться. Йому властиві такі риси, як мужність, сила, грунтовність.

Тамаз прекрасно почуває себе в жіночому суспільстві, любить красивих жінок, має багато сексуальних партнерок. Але в дружини бере жінку з красивою душею. В першу чергу йому важливо, який матір'ю вона буде його дітям. З браком не квапиться, довго зустрічається зі своєю обраницею, але якщо сказав, що вона стане його дружиною, то жінка може не сумніватися в щирості його помислів. У випадках, коли Тамаз не упевнений в своїх почуттях, він не дає жодних обіцянок жінці, не обнадіює її даремно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...