• Без категорії

Сюрпризи вагітності

Сюрпризи вагітності

Якщо чоловік після народження дитини змінюється лише психологічно, то жінка має всі шанси змінитися ще і зовні.

Під час вагітності, жінка може зіткнутися з новими відчуттями, і деякими зовнішніми змінами . Щоб не лякатися, потрібно знати, що нас чекає.

Сюрприз №1: токсикоз

Як правило, саме він спонукає більшість жінок купити тест на вагітність.
Дратують деякі запахи, відчуваєте слабкість, і з’явилася нудота? Заспокойтеся, це перший сигнал, який вам посилає майбутня дитина, щоб заявити про свою присутність.

Сюрприз № 2: варикоз

Ці сині прожилки ви, мабуть, не раз бачили на руках і ногах інших жінок і щиро їм співчували. Але це лише видима частина айсберга. Інша його частина – геморой, який теж є варіантом варикозного розширення. Тим майбутнім мамам, які ведуть малорухливий спосіб життя, слід остерігатися варикоз якнайбільше.

Сюрприз №3: болі в поясниці

Після двадцятого тижня вагітності небагато змінюється вісь хребта, тому навіть повністю здорова жінка може відчувати болі в поясниці.

Сюрприз № 4: груди

Вона теж не залишається байдужою до подій, які відбуваються в організмі. Молочні залози починають виробляти молоко, тому груди помітно збільшуються. Соски стають чутливими, а іноді навіть хворобливими.

Сюрприз № 5: молочник

Це дріжджовий грибок, який живе в кишечнику кожної жінки. Одиночні його колонії можуть бути і в піхві. Молочник з’являється практично у всіх вагітних жінок, навіть у тих, які донині ніколи не хворіли. Вагітність ослабляє імунітет, тому активізується грибкова мікрофлора.

Сюрприз № 6: анемія

Її провокує низький рівень гемоглобіну і заліза в крові майбутньої мами. Брак заліза в крові вагітної жінки відразу дає про себе знати. Порушуються всі функції організму, і він починає страждати від кисневого голодування. Жінка, яка страждає від анемії, швидко втомлюється, відчуває загальну слабкість і запаморочення.

Сюрприз № 7: зуби

Можуть реагувати на солодке, кисле гаряче і холодне. Після тридцятого тижня вагітності, коли особливо активно формується кісткова тканина плоду, організм матері віддає дуже багато кальцію. На цьому етапі жінку може турбувати кровоточивість ясен, зубний біль і карієс.

Сюрприз № 8: печія

Може турбувати після тридцятого тижня вагітності. Матка в цей час вже дуже велика. Вона підпирає діафрагму і зміщує органи черевної порожнини. Під дією гормону прогестерону порушується діяльність сфінктерів між шлунком і стравоходом, і кислота, яка повинна переварювати їжу, намагається знайти вихід, просуваючись до стравоходу.

Сюрприз № 9: розтяжки

Гормональний вплив і великий живіт можуть розтягувати поверхневі шари шкіри, внаслідок чого утворюються своєрідні рубці. Як правило, вони виникають після тридцятого тижня вагітності, коли шкіра вже більше не може розтягуватися.

Сюрприз № 10: коричнева смужка на животі

Вона з’являється після двадцятого тижня вагітності. Це пігментна пляма, яка виникає тільки під час вагітності. Такі ж плями можуть з’явитися на підборідді і під носом.

Джерело: http://www.tiensmed.ru/

НА ГОЛОВНУ – Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...