Святковий стіл для дітей

Святковий стіл для дітейДітям навіть за святковим столом складно сидіти спокійно. Щоб утримувати їхню увагу, одних солодощів недостатньо – потрібні сюрпризи і несподіванки. Для того щоб святковий стіл для дітей вийшов оригінальним і цікавим, можна використовувати невеликі хитрощі.

Оформлення дитячого столу має величезне значення. Тому варто віддати перевагу оригінальним столовим приладам, тарілкам і стаканчикам. Також варто звернути увагу на різні нестандартні страви. Наприклад, в блюдо-дерево можна покласти крекери, а на гілки приколоти кубики сиру, мармелад, цукерки.

З захопленням діти приймають і фондюшницю. Розтоплений шоколад, в який потрібно вмочати шматочки фруктів, створює справжній ажіотаж. Ківі і банани, як правило, користуються найбільшим попитом при використанні фондю.

Жоден святковий стіл для дітей не обходиться без торта. Крім свічок (якщо це іменинний торт), можна прикрасити солодкі ласощі домашнім феєрверком – це феєрверк з так званим холодним вогнем. Він горить приблизно так само, як бенгальська свічка, але в кілька разів яскравіше. Зручна ніжка феєрверку дозволяє легко застромити його в торт або пиріг.

Важливий момент, що стосується торта, – кількість кремових фігурок на ньому. Краще всього, якщо фігурок буде стільки ж, скільки дітей за столом. В іншому випадку сліз і суперечок важко буде уникнути.

Прикрасити святковий стіл для дітей можна, якщо трохи пофантазувати. І, скажімо, замість банальних тарілок з нарізаними фруктами, зробити фруктові композиції, в яких фрукти стануть звірятками (наприклад, їжака легко зробити за допомогою половинки яблука і виноградин, нанизаних на шпажки і т.п.). Бутерброди теж можна прикрасити, наприклад, за допомогою огірків, горошку та кетчупу намалювати квіточки, смайли.

Стаканчики для напоїв можна прикрасити спеціальними пластмасовими іграшками для коктейлів (наприклад, мавпочками з довгими хвостами, якими вони чіпляються за край склянки) або покласти в кожну склянку цікаву трубочку.

Дітям важлива не стільки їжа (вона може бути найпростішою і нехитрою), скільки те, в якому вигляді вона буде на святковому столі. А тому батькам не варто стримувати свою фантазію при оформленні столу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...