Світлана

Перекладається із слов'янського як – "світла".

Світлана кокетлива, любить чоловіче товариство, оскільки з жінками часто просто не знаходить спільної мови. Якщо Світлану починають переслідувати невдачі, вона здатна критично переосмислити своє життя, стає більш комунікабельною і поступливою. В цілому ж, незважаючи на багато недоліків характеру, Світлани добре пристосовуються до життя, самостійні і працьовиті, і про них можна з повною упевненістю сказати, що все, що з ними відбувається в житті, – справа їхніх власних рук. М'які і жіночні Світлани з батькові Андріївна, Іванівна, Олексіївна.

Щастя Світлани майже завжди залежить від неї самої. Вона ніколи не вийде заміж, якщо не впевнена, що обранець гідний її і почуття його істинне. Світлані дано уміння бути гнучкою і дипломатичної. Тому і чоловік, і свекруха задоволені нею: першому не доводиться міняти своїх звичок, а друга, як і раніше відчуває себе господинею, хоча фактично такою не є. Світлана дуже прив'язана до дітей, намагається дати їм гарну освіту. З віком Світлана перетворюється в зразкову хазяйку, добру, люблячу бабусю.

Ім'я Світлана має слов'янське коріння і прийшло до нас від наших язичницьких предків. Означає воно все світле, сонячне, чисте, ясне. Святий покровителькою цього імені є Фотина, раскольніца, що жила в ті смутні часи, коли розкольники терпіли страшні гоніння за свою віру. Ця жінка віддалилася від світу і віддала своє багатство на улаштування скиту в лісі для пустельників. Світлана по натурі жертвенніца. Їй властиво присвячувати всю себе повністю чому-небудь одному, але найчастіше ноша буває занадто великий, і Світлана може не впоратися з нею. Призначення власниць цього імені полягає в тому, щоб висвітлювати життя ближніх світлом, любов'ю і ласкою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...