Сварки з чоловіком через гроші

Сварки з чоловіком через грошіСтатистика говорить, що часто причиною сварок в сім’ї є фінансове питання. Конфлікт звичайно народжується через різні погляди дружини і чоловіка на те, як правильно розподіляти сімейний бюджет. Навіть незважаючи на міцні почуття, гроші здатні посварити люблячих людей. Як вийти з подібної ситуації? Як знайти компроміс ? Давайте розглянемо різні ситуації і варіанти їх вирішення!

Якщо ви – економна, а він – марнотрат

Вам здається, що він може спустити свою зарплату на непотрібні речі (посиденьки з друзями, нові покришки, модні гаджети…). Вас це відверто дратує, вам не подобається, що він не хоче відкласти гроші на щось потрібне. При цьому часто буває, що чоловік, який, на вашу думку не вміє управляти фінансами, хоче взяти на себе управління сімейним бюджетом.

Як вийти з подібної ситуації?

Ймовірно, ваш чоловік ще не до кінця вийшов з підліткового віку, його поведінка схожа на поведінку нерозумної дитини. Коли стосунки не перебувають у напруженому стані, поговоріть з ним. Розплануйте, порахуйте, скільки грошей потрібно вашій родині на необхідні потреби. Домовтеся з чоловіком, яку конкретно суму чоловік буде давати вам у розпорядження, інше нехай він витрачає, як йому подобається. Якщо він не погодиться з таким варіантом, дозвольте йому в наступному місяці самостійно розподіляти витрати грошей. Станеться одне з двох: або у нього нічого не вийде і гроші закінчаться дуже швидко (краще не займайте грошей, протримайтеся «на хлібі і воді» до кінця місяця, щоб він зрозумів, наскільки це серйозно ), або він поміняє своє ставлення до грошей і визнає, що економити у вас виходить краще.

Він – скупердяй, а ви – марнотрат

Вам не подобається те, що чоловік буквально до копійки рахує всі ваші витрати. Часто він навіть економить на транспорті, пропонуючи вам на каблуках пройтися пару зупинок. Ви рідко запрошуєте друзів, бо чоловік вирішив, що це марна трата грошей.

Як вирішити проблему ?

Подумайте, чому чоловік на всьому економить. Можливо, він збирає на ремонт або побутову техніку? Адже якщо це так, тоді в його скупості є переваги. Якщо вам при цьому не вистачає грошей на особисті потреби, спробуйте поговорити з чоловіком, попросіть його надавати вам особисті кошти. Поясніть, що потрібно іноді витрачати гроші і на задоволення – кіно, відпочинок з друзями і т.д.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...