• Без категорії

Суші при вагітності: шкода чи користь?

Суші при вагітності шкода чи користьСуші міцно увійшли в наше життя і вже давно не здаються нам якоюсь екзотикою. Суші-барів у великих містах зараз, напевно, навіть більше, ніж ресторанів з традиційної слов’янської кухнею. Ми так звикли до суші-барів, що під час вагітності відмовитися від них буває вкрай складно – особливо якщо Ви велика любителька такого роду кухні.

Суші при вагітності: шкода чи користь?

Ситуація ускладнюється тим, що під час вагітності ми з побоюванням ставимося навіть до деяких традиційних страв – не кажучи вже про екзотичні. У зв’язку з цим питанням вживання суші при вагітності стає як ніколи актуальним.

У чому користь суші?

Користь суші – традиційної японської їжі – в її інгредієнтах. Рис і риба є дуже корисними продуктами – як для вагітних, так і для людей, які не перебувають «в положенні». Недарма більшість японців і китайців, основною їжею яких є рис і риба, відрізняються природним довголіттям і міцним здоров’ям.

Риба містить велику кількість поживних речовин, необхідних для правильного росту і розвитку Вашого малюка. Рис є унікальним продуктом, який виводить шлаки з організму, а також, багатий вітамінами і мінералами, необхідними для будь-якої людини.

У чому шкода суші при вагітності?

Шкода суші при вагітності викликана, по суті, тими ж причинами, які змушують ставитися насторожено до цієї страви людей, що відрізняються гидливістю. Перш за все, ми не знаємо, наскільки безпечна риба, що не пройшла термічну обробку. Цілком може бути, що в ній є небезпечні бактерії та паразити.

По-друге, суші в нашій країні не завжди готують, дотримуючись всіх необхідних санітарних норм. Навіть у цілком здорової людини, що не знаходиться в стані вагітності, такі суші можуть викликати отруєння. Що вже говорити про вагітну жінку зі зниженим імунітетом? Та й на здоров’я малюка отруєння мами позначиться не кращим чином. І добре б тільки харчове отруєння – деякі недобросовісні виробники реалізують суші, заражені гепатитом А або лістеріозом. А це по-справжньому серйозне захворювання!

По-третє, в деякі види суші кладуть дуже гострі приправи, що робить шкідливими такі суші при вагітності.

Які суші при вагітності можна їсти?

Тим не менш, є деякі різновиди суші, від яких можна не відмовлятися під час вагітності. Якщо Ви – справжня фанатка суші, такі види цієї страви стануть для Вас приємною знахідкою.

Щоб уникнути виникнення харчового отруєння, вживаючи суші при вагітності, вибирайте гарячі роли або суші без гострих соусів. Якщо Ви любите холодні суші – вибирайте суші не з рибою, а з овочами. В крайньому випадку, при вагітності можна вибрати холодні суші з копченою рибою.

І пам’ятайте – при вагітності ні в якому разі не можна їсти імбир! Навіть якщо до вагітності у Вас не було алергії на цю приправу, у багатьох вагітних жінок вона з’являється. Якщо Ви не хочете потрапити в лікарню з алергічним нападом – відмовтеся від імбиру при вагітності.

Вирішуючи, чи їсти суші при вагітності, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Можливо, бажання з’їсти суші – це лише черговий вагітний каприз, який пройде через 5 хвилин. Якщо ж Ви розумієте, що бажання з’їсти суші при вагітності дійсно велике – вибирайте безпечні варіанти улюблених ласощів!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...