Сусанна

Найбільш уперті "зимові" Сусанни, їх упертість і норовистість – причини багатьох ускладнень у відносинах з людьми, перешкода в сімейному житті. Дуже працелюбні, до одержимості, "осінні" Сусанни. Вони розважливі й розважливі, не роблять необдуманих учинків. Хороші господині, їх дім – повна чаша. Вміють ладнати з людьми. "Весняним" Сусанна часто не щастить у першому шлюбі, хоча, перш ніж вийти заміж, вони встигають добре вивчити свого обранця. Вони дратівливі й неговіркі, не можуть постояти за себе. По ранках люблять ніжитися в ліжку. Домувальниці і ласуни.

Особисте життя Сусанни завжди трохи закрита для стороннього ока, вона не стане з подругою ділитися інтимними переживаннями, не буде вести розмови на тему сексу. Велелюбна, колись справа доходить до постелі, виявляється фригідною. Володіє високим ступенем чутливості, особливо якщо це стосується ураженого самолюбства. Образу стримати не зможе.

Сусанна прагнути затвердити себе, домогтися високого положення в суспільстві, найчастіше їй це вдається завдяки незвичайній працьовитості, хоча її місце на службовій драбині не завжди відповідає рівню отриманої освіти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...