Супер-прийоми для орального сексу

Супер-прийоми для орального сексуВибирай, як тобі балувати коханого на цей раз!

1. Класичний мінет

Заховай зуби за губами і всмокчи член, узявши його в рот. Тепер починай рухати головою вгору-вниз, допомагаючи стимулювати член зволоженою рукою (використовуй слину або сзмазку-лубрикант). Рухайся ритмічно, поступово збільшуючи темп. Стеж за тим, щоб не оголити зуби і не заподіяти болю партнеру.

2. Мінет без допомоги рук

Ця оральна ласка дає абсолютно інші відчуття чоловіку, ніж попередня. Песть член чоловіка тільки язиком і губами, без використання рук. Рухай головою, або попроси чоловіка робити поворотно-поступалні рухи самому. Тобі доведеться брати член в рот достатньо глибоко, щоб утримати його.

3. Використовуй руки

Добре зволож член і свої долоні. Обхвати член рукою і ковзай від верху до низу, до головки, яку ти пестиш ротом. Коли відриваєшся від головки, слідуй рукою за ротом. Руки – як би продовження твого рота і завершують рух, а потім тут же все починається знову.

4. Песть язиком

Песть член, особливо чутливу головку, язиком – лижи, "пурхай" язиком, ледве доторкаючись, роби обертальні рухи, постукуй кінчиком язика. Цей прийом добре діє на самому початку мінета, коли потрібно збудити партнера ніжними ласками.

5. Поцілунки

Губами ти можеш творити дива! Обхвачуй пеніс губами слабо або сильніше, посмоктуючи його, цілуй пеніс по всій довжині або головку. Цілуй так, як цілувала б в губи, злегка втягуючи в себе шкіру, доторкаючись язиком.

6. Вичави останнє

Уяви, що тобі потрібно "вичавити" сперму з пеніса. Так і працюй руками, здавлюючи трохи сильніше ближче до головки, і ковзаючи руками у зворотному напрямі, при цьому пестячи язиком саму головку.

7. Морозиво на паличці

Всі ми чудово знаємо, як потрібно їсти таке морозиво. Вилизуй свого "солодкого друга" так само: висунь язик посильніше, зроби його плоским і почни лизати член, підіймаючись від основи до головки. Лижи не тільки знизу-вгору, але і з одного боку в інший, зверху вниз, іноді захоплюючи його всього цілком.

8. Міняй позиції

Чоловіки обожнюють, коли оральні ласки несподівано переходять у вагінальні, а потім назад! Ось ти тільки що працювала язиком, а зараз сядь на нього, покрути стегнами, попрацюй м’язами піхви, і знову приступи до мінету.

9. Оральні ласки зі смаком…

Розмаж по пенісу мед, морозиво, збиті вершки, забрудни свіжовичавленим соком і приймайся за справу! Деяким чоловікам подобається також наступне: набери в рот шампанське або газовану воду і почни облизувати член. Бульбашки, торкаючись головки члена, дозволяють пережити нові почуття. Приємний також мінет з використанням м’ятних засобів – жуйки, зубної пасти, освіжувача для рота. Почистивши зуби, або освіжвши дихання, почни пестити партнера. Багатьох відчуття тепла і "холоду" зводить з розуму!

10. Пестимо яєчка

Приділи трохи уваги яєчкам. Продовжуючи стимулювати пеніс рукою, ніжно оближи кожне яєчко, візьми їх в рот, посмокчи. Можеш навіть злегка покусати (якщо таке сподобається твоєму чоловіку).

11. Обертай головою

Точно так, як і ти обертаєш стегнами, знаходячись в позі "жінка зверху", почни обертати головою, коли член в роті. Верх-вниз, за годинниковою стрілкою і навпаки, виписуй головою вісімку. Не забувай ховати зуби!

12. Оголи головку

Натягни шкіру на пенісі, оголивши головку, і почни пестити її язикомю, тільки ніжно і обережно. Не відтягуй шкіру дуже сильно, це може завдати болю! Гола головка дуже чутлива, як до ласк, так і до болю.

13. Висмокчи все до останньої краплі

Для цього обхвати ротом член і втягни в себе повітря, що залишилося в роті. Член чоловіка знаходитиметься в своєрідному вакуумі. А зараз просто висмоктуй член знову і знову, і розрядка чоловіка не примусить себе довго чекати! Висмоктування – один з найефективніших прийомів орального сексу. Можливі варіанти:

1.твої губи рухаються по члену, випускаючи його з характерним звуком;

2.ти не відпускаєш член, щільно обхвативши його губами, і просто "висмоктуєш" його.

14. Жування

Не дивуйся, але деяким чоловікам подобається, коли їх гідність "жують". Використовуй губи і, можливо, зуби, тільки вкрай обережно!

15. Мінет із зав’язаними очима й іншими атрибутами

Очі зав’язуються або тобі, або йому. Так ви урізноманітните своє сексуальне життя, і підстебнете фантазію, створюючи відчуття сексу з іншою людиною.

16. Техніка мінета "Смокчи – хлопок – ковзай – стисни"

Суть її полягає в наступному: ти смокчеш член, використовуючи техніку "висмоктування", а потім ковзаєш по члену руками, як би завершуючи процес. Буквально пара хвилин і твій чоловік на вершині задоволення!

17. Стимулюй простату

Вона знаходиться між анусом і яєчками, тому пестячи ротом член, пальцями можеш натискати на цю крапку. Це дуже підсилює збудження. Потім пройдися там язиком.

18. Ануслінг

Завершує перелік прийомів орального сексу ануслінг – стимуляція язиком анального отвору. Не кожен чоловік дасть пестити себе в тому місці, і не кожна жінка згодиться це зробити. Тим часом ануслінг приносить велике задоволення.

Дізнайся про нову техніку мінета "Колібрі"

Джерело: www.sympaty.ne

Поділитися в...

Вас може зацікавити...