• Без категорії

Сумніви та вагітність

Сумніви та вагітністьНавіть якщо ви переживаєте величезну радість від того, що ви вагітні, наявність сумнівів — це нормальне явище.

Буває, що ви з чоловіком навіть задаєтеся питанням: "Що ми наробили?" Дитина вплине на вашу кар’єру, на спосіб життя, на ваш шлюб, на те, як ви проводите час. Навіть якщо у вас вже є діти, вас можуть відвідувати сумніви щодо того, як вплине на вашу сім’ю народження другої або третьої дитини. Ви боїтеся, що більше не зможете розпоряджатися своєю долею. Життя після народження дитини ніколи не повертається в колишню колію. Вона стане іншою, але, не дивлячись на всі сумніви, ви зможете пристосуватися до змін.

Цілком нормально ставити собі питання, чи зможете ви стати хорошою матір’ю і чи здатні ви справитися зі всім цим — виносити дитину до встановленого терміну, витримати випробування пологами, піклуватися про новонародженого. Відчуття неповноцінності — невід’ємна частина професії батька. Через пару років, коли ваша дитина вдячно посміхнеться вам і скаже: "Ти найкраща матуся в світі", — ви відчуєте велику упевненість в собі.

Говорить молода мама: "Наше життя тільки починає повертатися до норми після народження нашої першої дитини, якій виповнилося два роки. Тепер я розумію, що після народження дітей моє життя все одно ніколи не стане таким, як раніше. Тепер це моє "нормальне" життя".

Джерело: spuzom

Поділитися в...

Вас може зацікавити...