• Без категорії

Сучасні погляди на жіночу сексуальність

Сучасні погляди на жіночу сексуальністьСучасні погляди на сексуальність жінки мало відрізняються від тих, що були сто років тому. Дівчина, що поводиться з чоловіками так, як вони поводяться з жінками, як правило, дотепер одержує різні образливі прізвиська.

Чому слабка стать в сексі не може бути у всьому рівною сильній, вирішила з’ясувати Джоселін Уентленд з Факультету сімейних відносин і людського розвитку з Університету Гульфа.

"Не дивлячись на те, що стереотипи міняються, будь-яка сексуальна поведінка, яка відрізняється від того, що вважається стандартом для даної статі, розглядається як ненормальне", – говорить дослідник

"На жаль, більшість досліджень на тему жіночої сексуальності фокусується на сексуальній дисфункції", – говорить Уентленд, вирішивши провести власне дослідження, опитавши в Інтернеті 1500 жінок у віці від 20 до 30.

Не дивлячись на поширену думку, що більшість жінок випробовує проблеми з сексуальним збудженням, 88,4% опитаних заявили, що "легко збуджуються".

Також був спростований і інший стереотип, що тільки чоловіки постійно думають про секс. Це не так – практично 75% жінок "хотіли б займатися сексом щодня".

Більше 80% учасниць опитування "по-справжньому люблять мастурбувати до оргазму", при цьому більше 90% після цього не переживають ніякого почуття провини.

Не більш дивовижним виявився і той факт, що близько 90% жінок без якого-небудь збентеження самі пропонують партнеру зайнятися сексом, а 70% назвали себе "тими жінками, які наполягають на тому, щоб їх сексуальні бажання були задоволені".

Серед інших розвінчаних міфів виявився і той, що багато хто автоматично рахує сексуально розкутих жінок, що мають багатьох партнерів, – невпевненими в собі невдахами.

"Думаю, ця думка повністю позбавлена підстав. Такі жінки навпаки дуже самовпевнені і здатні мати сексуальні зв’язки поза відносинами, відчуваючи при цьому себе чудово, тому що уміють розділяти секс і емоції", – говорить Уентленд.

І її дані це підтверджують – 32% опитаних жінок мають регулярного партнера, 42% мають "спонсора", а 17% хоч раз займалися сексом на одну ніч.

"Можливо, жінки нарешті самі собі призналися, що вони займаються тим, що у минулому було допустиме тільки для чоловіків".

Хоча результати дослідника показують, що сучасна жінка сексуально упевнена в собі, знає, чого хоче в сексі і легко збуджується, Уентленд визнає, що її дослідження не обов’язково відображає думку всіх жінок з даного питання.

"Річ у тому, що в моєму опиті брали участь жінки, зацікавлені у відповідях на нього, відповідно, сексуальніше розкуті".

"Проте, як ніхто не робить досліджень серед чоловіків, які хочуть займатися сексом тільки в рамках взаємостосунків, я хотіла одержати дані від тих жінок, які своїм прикладом руйнують стереотипи про жіночу сексуальність", – додала Уентленд.

Джерело: www.dvorec.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...