Сучасні гареми

Сучасні гаремиБільше сорока відсотків жінок, що проживають в Буркіна-Фасо, Малі, Нігерії, Сенегалі і Того, знаходяться у полігамному шлюбі. У Гані, Камеруні, Кенії, Ліберії, Малаві, Нігерії, Судані, Танзанії та Уганді таких жінок від двадцяти до сорока відсотків. Також полігамні шлюби поширені в Алжирі, Бурунді, Єгипті, Замбії, Зімбабве, Йорданії, Іраку, Ірані, Ємені, Мавританії, Марокко, Намібії, Пакистані, Руанді, Сирії та на Мадагаскарі.

Треба сказати, що в гаремах багатих султанів, шейхів і інших сильних світу цього далеко не завжди живуть місцеві красуні. Серед їх наложниць є і європейки – і не тільки танцівниці стриптизу і повії, а й фотомоделі, переможниці конкурсів краси та навіть актриси. Хтось із них виявляється в гаремі за власним бажанням. Когось утримують там насильно.

Деякі наложниці укладають контракти на певний термін і повертаються додому, помітно збільшивши свій банківський рахунок. Не дивно, що пані легкої поведінки спокушаються легкими грошима і прагнуть потрапити в гареми. Але це не так просто. Людей, що займаються відбором наложниць, в арабському світі називають машате – сваха. Природно, їх бізнес поза законом, тому сторонній особі зв’язатися з машате практично неможливо. Зазвичай дівчат вони знаходять в нічних клубах. Всім бажаючим потрапити в гарем доводиться пройти ряд випробувань, вельми специфічних і непростих.

Для початку потенційні наложниці здають кров на СНІД і проходять повний медичний огляд. Потім дівчатам роблять епіляцію. Волосся на жіночому тілі бути не повинно, видаляють навіть малопомітні волоссячко з рук і спини. Засіб для епіляції має бути натуральним, щоб від тіла пахло молоком і медом. На шкіру наносять спеціальну суміш з цукру і білків, зверху прикладають полотняну серветку, через хвилину її відривають. Процедура дуже болюча. А секрет випробування в тому, як жінка прореагує на епіляцію. Вважається, що якщо майбутня одаліска кричить мало і тихо – то і в ліжку вона холодна і байдужа.

Далі – більше. Дівчина повинна прийняти гарячу ванну з маслами і пахощами. Під час такої ванни піхву розслабляється і досягає максимальної довжини. За допомогою гінекологічного дзеркала машате вибирає найкоротший. Кажуть, що у арабок ця частина тіла мініатюрна від природи і чоловіки звикли саме до такого розміру.

Останнє випробування – на сексуальність. В якості екзаменаторів виступають зазвичай двоє родичів машате. Перед близькістю вони приймають відвар особливих трав, який діє подібно заспокійливим наркотиків. Багато господарів гаремів дійсно вживають такі трави замість вина. Дівчата повинні незважаючи ні на що зуміти спокусити їх.

До всього іншого машате постійно стежить за поведінкою майбутніх наложниць, провокуючи сварки. Жінка в гаремі повинна вміти гасити конфлікти, бути нескандальною, мовчазною.

Ті, хто в підсумку потрапляє в гарем, отримують винагороду від щедрого господаря, який підписує з обраницями контракт.

Найбільший в світі діючий гарем – у пірата Бен Бели, який грабує судна в Південно-Китайському морі поблизу Малайзії. Там знаходяться близько дев’ятисот полонянок. Далі слідує султан Брунею, один з найбагатших людей в світі – в його гаремі сімсот наложниць. З деякими з них він ні разу не вступав у статевий зв’язок – вони повинні були лише танцювати і співати для нього. Однією з таких наложниць стала Шеннон Маккетік, володарка титулу «Міс США – 1992». Вона провела в гаремі султана три місяці. Після завершення контракту і повернення на батьківщину Шеннон пред’явила султану позов за використання її в якості повії. Згодом, щоправда, з’ясувалося, що за час, проведений нею в гаремі, ні султан, ні його молодші брати чи сини до американки не доторкнулися. До того ж після закінчення контракту міс Маккетік отримала сто тисяч доларів і діамантове кольє в подарунок.

У гаремі Саддама Хусейна містилося близько п’ятисот дівчат різного віку і національності.

У 1993 році в Колумбії був застрелений наркобарон Пабло Ескобар. Його гаремом було ціле містечко з павільйонами, прогулянковими парками і штучними ставками, де плавали лебеді. Там жили близько чотирьохсот наложниць.

Доля жінок гарему після смерті господаря незавидна – звиклих до розкоші, їх часто продають в публічні будинки, і багато хто навіть закінчують життя самогубством.

У 2000 році помер сімдесятирічний президент Сирії Хафез Аль-Асад. Близько сорока молодих наложниць на вимогу нового лідера країни були змушені покинути Сирію протягом двадцяти чотирьох годин, не взявши з собою нічого з особистих речей і коштовностей. Німецька газета «Більд» писала, що серед жінок були німкені, шведки і француженки – і жодної арабської дівчини. Двадцятип’ятилітня Хельга Штеймер в інтерв’ю «Більд» заявила: «Ми залишилися без всього. Багато спеціально відкладали презенти Асада, у деяких дівчаток скупчилося до трьох кілограмів золота у вигляді кілець і браслетів, подарованих «за любов». У посольствах наших країн нас навіть не захотіли слухати. Ми їхали сюди, так як кожній з нас обіцяли контракт з гарантованим заробітком 10 000 доларів на місяць. Тепер же в один момент ми втратили все, заради чого жили в гаремі, і повертаємося на батьківщину жебраками». Сирійські власті назвали це повідомлення «нахабною вигадкою».

А тридцяти чотирьом наложниць нігерійського диктатора генерала Сані Абача, який помер від інфаркту, дозволили виїхати з країни за умови, що кожна заплатить по 15 тисяч доларів. Будь-яка з них цілком могла це зробити, оскільки генерал був щедрий з ними. Всі жінки відлетіли до Лондона і відкрили там клуб «Серце джунглів» (Heart of the Jungle). Які були старше, працюють там кухарями, а молодші танцюють стриптиз.

В останнього абсолютного монарха Африки, короля Свазіленду Мсваті Третього, теж є власний гарем. Хто з жінок буде називатися «великою дружиною», вирішує королівська сім’я. Її син стає спадкоємцем престолу. У короля близько десяти дружин, але за традицією ті, хто ще не породив королю дитини, називаються офіційними нареченими, а не королевами. Перших двох дружин короля Свазіленду вибирають для нього консули. Ці дружини відіграють особливу роль в ритуалах, а їхні сини не можуть претендувати на престол. Король може одружитися на своїх наречених тільки в разі їх вагітності, що доводить, що вони здатні подарувати йому спадкоємців. Раз на рік десятки тисяч напівоголених жінок танцюють перед королем в надії стати однією з його дружин – щоб потрапити в гарем і укласти вигідний контракт.

Однак, незважаючи на всі принади полігамної життя і на багатовікові традиції, романтична любов часом перемагає. Король Марокко Мохаммед VI зійшов на престол після смерті свого батька Хасана II і відразу ж розпустив його гарем з 132 наложниць і двох дружин, виділивши кожній з них пристойну суму на утримання.

Джерело Статті: playcast.ru vugarazizov.ya.ru
Иногда девушки посещают лучшие интернет-магазины Питера где есть чат и там знакомятся с будущими мужьями.

Авторская музыка – это музыка для души. Песни и гитарные пьесы – самодеятельного автора Валерия Кибальника слушайте на его персональной странице kibber.ru . Задушевность и искренность исполнения просто захватывает слушателя, погружает в светлые грёзы.

В последнее время в среде топ менеджеров крупных моллов все популярнее становятся разговоры, о внутреннем маркетинге в торговых центрах, один из примеров внутренней рекламы, это сезонное, новогоднее оформление торговых центров способствующее созданию праздничной атмосферы, и привлечению новых покупателей.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...