Сценарій на Новий рік 2015. Новорічні конкурси, сценки, ігри на рік зеленої дерев’яної кози!

Сценарій на Новий рік 2015. Новорічні конкурси, сценки, ігри на рік зеленої дерев'яної кози!Хочете відсвяткувати Новий 2015 весело і незабутньо? Підготуйте все заздалегідь, продумайте все до дрібниць. Коли в середині грудня по вулицях снують люди, що несуть в руках пухнасті смереки, вікна сусіднього будинку прикрашають паперовими сніжинками і блискучою мішурою, новорічний настрій з’являється само собою. Скористайтеся цим моментом і складіть докладний сценарій свята вашої мрії!

Щоб вечірка вдалася, включіть в список розваг різноманітні ігри та конкурси на Новий рік 2015. Відберіть з гостей найкращого Діда Мороза і Снігуроньку, випробувавши їх у кількох змаганнях. Наприклад, попросіть чоловіків позмагатися в тому, хто створить з присутніх дам саму незвичайну Снігурку (в хід йдуть будь-які підручні засоби – ялинкові іграшки, косметика, одяг і т. Д.). Можна перевірити гостей на ерудицію: нехай по черзі називають фільми, в яких згадується Новий рік. З гри вибуває той, хто не зміг пригадати жодної картини, коли до нього дійшла черга.

Вікторини на Новий 2015 не менше актуальні. Можна поставити такі питання: з якого числа Новий рік відзначають в Німеччині? (6 грудня); коли була випущена перша новорічна листівка? (1843); в якому році Петро I наказав святкувати Новий рік з 1 січня? (1700) і тому подібні. Нехай сидять за столом поламають голову над відповідями.

Сценарії на Новий 2015

В рамках вікторини конкурси на Новий рік 2015 допоможуть виявити остаточного переможця. Приміром, двом фіналістам, які набрали приблизно однакову кількість очок, можна запропонувати із зав’язаними очима знайти що-небудь в кімнаті або повісити іграшку на ялинку (учасників попередньо розкрутити).

Фанти на Новий рік – найкращий спосіб розвеселити компанію. Головне, щоб складені завдання були оригінальними, з гумором, наприклад: зізнатися в любові Дідові Морозу, станцювати танець африканського племені, зобразити мімікою обличчя миготливу гірлянду, виконати еротичний танець з палицею Діда Мороза і т. Д. Море сміху забезпечено!

Різноманітні розіграші на Новий 2015 вигідно доповнять всю картину веселощів. Господар будинку може разом розіграти всіх запрошених гостей. Для цього потрібно одягатися в піжаму, вимкнути в будинку світло і взяти в руки свічку, а на дзвінок у двері відкрити і роздратовано сказати, що нормальні люди в цей час спати лягають. Після цих слів двері перед носом гостей зачиняються. Ефект буде грандіозним.

Загалом, не соромтеся брати організацію новорічного вечора в свої руки, проявіть фантазію, і тоді свято пройде на «ура», насичено і феєрично. Нікому не доведеться нудьгувати, кожному вдасться проявити свою ерудицію і творчі здібності.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...