• Без категорії

Стригти або не стригти?

Стригти або не стригти?Багато мам задаються питанням – чи стригти дитину в рік чи ні? Поширене переконання, що перше волосся дитини потрібно обов’язково зістригти. Проте це не так!

Тоненькі, м’які "пухнасті" волоски, з якими дитина з’являється на світ, звичайно до року випадають і замінюються густішим волоссям. Структура волоссяі загальна кількість волосяних цибулин закладається генетично і вплинути на це стрижкою або голінням не можливо. Товщина кожного волоса і кількість волосяних цибулин збільшуються з віком, особливо в період від 5 до 7 років. Отже, якщо у вашого малюка волоски ріденькі, не засмучуйтеся, вони повинні стати густіше, якщо, звичайно, за ними правильно доглядали. Якщо ж ви вирішили все ж таки постригти дитину, рекомендується стригти тільки ножицями, голити дитину не можна оскільки волосяні цибулини розташовані достатньо близько до шкіри і вони ще дуже ніжні, можна пошкодити і тоді волос буде менше, ніж задумала природа.

Мити головку дитині потрібно не рідше одного разу на тиждень. Голову миють дуже обережно, щоб не пошкодити волосяні цибулини, що ще не зміцнились, а також ніжну шкірку голівки. Також обережно волосся потрібно розчісувати. Зараз у продажу з’явилося багато дитячих шампунів, після миття яким, волосся не сплутується і їх легко розчісувати.

Коли волосся стане відростати, його краще не стягувати резинкою в тугий хвіст, з цієї ж причини краще відмовитися від традиційних пишних бантів, волосся не слід заколювати міцними металевими шпильками.

Найкраща зачіска для дівчинки після року – акуратна стрижка, яка не лізе в очі і не шкодить зору.

Джерело: Ivona

Поділитися в...

Вас може зацікавити...