• Без категорії

Стосунки на відстані

Стосунки на відстаніТривалі розставання для пар завжди тривожна подія, до якої неможливо звикнути. Щоразу це серйозні переживання. У наш час досить часто комусь в родині доводиться виїжджати у відрядження і знаходитись певний час поза сім’єю. Зберегти колишні стосунки не просто, але цілком можливо.

Для того щоб розставання не перетворилося в болісну тугу, можна спілкуватися листами, СМСками, повідомленнями в месенджерах, відео-дзвінками. Можна телефонувати на кілька хвилин, для того щоб почути рідний голос.

Можна придумати щось незвичайне, наприклад, відіслати книгу або маленький подарунок. Такі сюрпризи будуть не тільки приємні, але і покажуть вашій половинці як вам дорогі ваші стосунки.

Одне з важливих правил – уникайте конфліктів і не сваріться. Намагайтеся зберегти добрі і теплі відносини. Краще навчитися тримати себе в руках, ніж через дурні сварки втратити кохану людину.

Навчіться слухати один одного. Проблеми пов’язані з роботою або вихованням дітей, побутові дрібниці і просто сумний настрій це привід поговорити і підтримати один одного. Довіра – одне з головних правил у відносинах. Довіряючи свої думки і почуття вашій половинці, у відповідь ви завжди зможете отримати тепло і турботу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...