Стівен

Перекладається з давньогрецької як – "вінок".

Характер у "зимових" чоловіків з цим ім'ям складний, особливо важко їм в молодості. Стівен зазвичай схожий на матір, він важко сходиться з людьми і не менш важко розлучається. Працьовитий, не любить змінювати роботу, руки в нього золоті. Скромний, часто небайдужий до алкоголю. Народжуються у Стівена в основному дівчатка.

"Літні" Стівен швидко і легко сходяться з людьми, а втрачаючи друзів, ніколи не шкодують про це. "Осінні" Стівен домосіди, люблять свою родину, завжди допомагають дружині, уважні до людей похилого віку. Знаходять себе в різних сферах діяльності, але, навіть ставши академіками, залишаються простими в спілкуванні, хоча і знають собі ціну. Інтелектуал, може скласти думку про людину при першому знайомстві з ним, має широкий кругозір. Схильний до самоаналізу. Він не прагне розширити коло своїх знайомих, багато уваги приділяє рідним та близьким. Стівен керується лише власними сприйняттями і відчуттями, своїми уявленнями про життя. Тому зовнішні події впливають на його життя відносно мало, набагато важливіше те, що він про них думає.

У більшості випадків інтроверт, приходить до об'єктивно правильним висновкам; завдяки тому, що він не пов'язаний, на нього не впливають сьогочасні враження: він враховує лише те, що йому підказує його життєвий досвід.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...