• Без категорії

Стимуляція пологів народними засобами

stimulyaziya 2Є кілька «народних» способів стимуляції пологів, які не передбачають втручання лікарів.

У складі соняшникової олії містяться кислоти, які сприяють виробленню простагландинів у вашому організмі, котрі підготують, у свою чергу, вашу матку до пологів. Приймайте олію по одній столовій ложці 3 рази на день.

Фізична активність так само може викликати пологи, однак тут головне не перестаратися, адже можна викликати відшарування плаценти, що дуже навіть погано. Ходіть пішки, ігноруйте ліфт, мийте підлоги, робіть зарядку.

Займіться з чоловіком сексом. По-перше, нервові клітини подразнюються і викликають вироблення гормону окситоцину, який використовують для стимуляції. По-друге, в чоловічій спермі міститься гормон, який розм’якшує шийку матки.

Стимулюйте соски. Потріть махровим рушником соски, це може викликати скорочення матки.

Чай із листя малини. Він тонізує м’язи матки, що і призводить до пологової діяльності.

Рицинова олія. Зробіть коктейль із рицинової олії та апельсинового соку у пропорції 100г: 100г. Це викличе відразу два ефекти — початок перейм і очищення кишечника. Однак, перш ніж займатися такою самодіяльністю, добре подумайте, адже ви несете відповідальність не тільки за себе, але і за свого малюка. Чи варто ризикувати? Зважте всі «за» і «проти».

Легких вам пологів!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...