Степан

Походить від давньогрецького слова "Стефанос", перекладається як – "вінок".

У Степана багато друзів і знайомих. Таке враження, що його знають усюди і для нього відкриті всі двері. Йому завжди необхідно суспільство, а точніше, глядачі. Моментально орієнтується в незнайомій обстановці. Чоловіче товариство йому швидко набридає, жіноче – ніколи. У присутності дам він веселий і послужливий, розповість смішну історію, знайде для кожної жінки комплімент. Майбутній обраниці Степана подружки заздрять, проте життя з ним складеться важче, ніж це можна було б припустити, і причиною тому та ж надмірна товариськість Степана. І все ж потрібно пам'ятати, що Степан – добра людина, недовго пам'ятає образи, майже не втручається у фінансові справи дружини, не упускає можливості заробити.

Однак шлюби у Степанов частіше нещасливі, у них нерідкі розлучення і повторні шлюби. Основна причина цього – мінливий і влюблива характер Степана. Степан не ревнивий. Дітей любить, але їх виховання вважає справою, не дуже підходящим для справжнього чоловіка, і займається дітьми від випадку до випадку.

Ім'я має грецьке походження і перекладається як "вінець". Степан – людина надійна і мужній, з сильним і твердим характером, працьовитий і нехитрий. Покровитель – святий преподобний мученик Стефан Новий. Він догодив Богові чернечими подвигами, милосердним ставленням до бідних. Мученицьки загинув у 767 році за свою віру в Христа і шанування святих ікон. Степан – чудовий господар, все в будинку прикрашає своїми руками, роблячи його повним достатку і комфорту. За вдачею Степан однолюб, все життя вірний одній-єдиній жінці. У шлюбі постарається мати багато дітей, буде дбайливим, але суворим батьком. Степан дуже товариський, у нього, як правило, багато друзів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...