Стелла

Перекладається з латинської як – "зірка".

Стелла – жінка зі складним і впертим характером, завжди наступна своїм принципам. Вона товариська і допитлива, багато читає, жваво цікавиться політикою. Гостинна – найбільшу радість їй доставляє спілкування з друзями, близькими за духом людьми. У більшості випадків вони талановиті й незвичайно працьовиті, можуть працювати на декількох роботах одночасно. Вони не прив'язані до місця, люблять подорожувати, люблять далекі відрядження, в будь-якому місці швидко заводять друзів і, якщо розлучаються з ними, ніколи про те не жаліють і ніколи не повертаються знову. Ці жінки обов'язкові, вірні даному слову, але відкритими їх не назвеш, до людей ставляться трохи насторожено. Вони запальні, але відхідливі, добрі і безкорисливі. Люблять веселі й гучні компанії. Від будь нудьги їх вилікує розумне чоловіче суспільство.

"Зимовим" Стелла не вистачає гнучкості, вони занадто незалежні й це часто ускладнює їм життя. У заміжжі рідко бувають щасливі, хоча вони віддані дружини й дбайливі господині. У "весняних" слабкі легені і бронхи, нестійка нервова система. "Літні" – повільні, їх відрізняє боязкість, навіть якась покірність. Пізно виходять заміж, але шлюб їх буває вдалим – "літні" Стелли більш покладливі й терпимі. Їдять багато солодкого і живлять особливу пристрасть до кави. "Осінні" – розважливі, з розвиненим логічним складом розуму. Кілька в'їдливі.

Стелли, як правило, – матеріалісти, які не вірять у містику, твердо стоять на землі незалежні жінки. Вміють зі смаком одягатися, віддаючи перевагу теплим тонам. У них зазвичай народжуються дочки, але в шлюбі їм найчастіше не щастить.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...