Стефанія

Перекладається з давньогрецької як – "увінчана".

Стефанія, Стефа – жінка з надзвичайно складним характером. Вона вперта, злопам'ятна, не терпить ні найменшого тиску і здатна чинити зло (останнє особливо стосується "зимових" жінок). Вона норовливої і перетворює свою незалежність в якийсь культ.

Ці жінки володіють аналітичним складом розуму і завидною пам'яттю, яка дозволяє їм добре засвоювати навчальний матеріал, хоча особливого прагнення до наук у них не спостерігається. Вони мріють бути коханими, але часто вибирають чоловіків, далеких від свого ідеалу. Сімейне життя їх складається по-різному, найбільш вдало – у "осінніх" жінок. Більшою ж частиною, вийшовши заміж, Стефанія в душі залишається самотньою.

Вона позбавлена честолюбства, не метушлива. Нерідко дівчинка з таким ім'ям з'являється в родині глибоко віруючих людей і виховується в дусі строгої релігійної моралі. Справляє враження неусмішливість, замкнутою, небалакучий, але під зовнішньою похмурістю ховається дуже чутлива натура. Ця жінка володіє неабиякою інтуїцією і здатна безпомилково оцінювати людей.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...