Ставлення до сексу чоловіка і жінки

Ставлення до сексу чоловіка і жінкиЖінки використовують секс, щоб отримати кохання, а чоловіки використовують кохання, щоб отримати секс, каже популярне прислів’я. Як би там не було і скільки б ми не говорили про високі почуття, але це правда.

Відмінності в ставленні до сексу сформувалися в ході еволюції й закладені в кожному з нас генетично. Чоловік – мисливець, а жінка – берегиня вогнища.

Так що представник сильної статі перебуває в безперервному вистежуванні та полювання на що-небудь, будь то висока посада, звіряча шкура (чи висока зарплата) або прекрасна незнайомка.

Ну а мета жінки, якою б затятою феміністкою чи чоловіконенависницею вона не була – створити сім’ю і забезпечити продовження роду.

Якщо зустрічаються чоловік і жінка, жінка може думати про те, що добре б сходити з новим кавалером у кіно або театр, похвалитися ним перед подружками. А чоловік, поза всяких сумнівів, буде прикидати, наскільки хороша його нова знайома в ліжку і прагнути якнайшвидше перевірити свої припущення.

Для чоловіка близькість – фізіологічний акт, аналогічне  прийому їжі, а для жінки – фізичний прояв любові і відданості. Інтереси представника сильної статі лежать у площині ліжка, а інтереси жінки – в площині шлюбу. Так що, для чоловіка секс – це мета, а для жінки – засіб.

А як же тоді кохання? Це високе почуття припускає не лише тілесну, але й духовну близькість. Справжня любов має безліч складових, і секс – лише один з них.

Джерело: ivona.bigmir.net
Фото: womendraiv.ru

Вагинальный фистинг, анальный фистинг. Узнай больше в статье Фистинг. Расширяем горизонты любви на лучшем секс портале Казахстана

Поділитися в...

Вас може зацікавити...