Статусний подарунок

shkatulka-dlya-godynnykivВибір подарунка – завдання непросте. А необхідність підібрати статусний подарунок забезпеченому чоловікові і зовсім може завести в глухий кут. Справді, що подарувати людині, у якої все є?

Звичайно ж, дешева дрібничка в цьому випадку не підійде. Спроба подарувати що-небудь потрібне і корисне теж навряд чи увінчається успіхом. Адже швидше за все у цієї людини вже є все що йому потрібно. А статусний оригінальний подарунок забезпеченому чоловікові викличе у нього і приємне здивування, і схвальні відгуки оточуючих. Напевно у нього вже є цілий склад «Паркерів» із золотим пером. Що ж йому потрібно і що вам подарувати йому?

Якщо це заможна ділова людина, то йому в першу чергу потрібно відволіктися від щоденних турбот і відчути радість свята. А наш подарунок повинен йому в цьому допомогти. Тому, вибираючи подарунок забезпеченому чоловікові, будемо робити упор на креатив.

Одним з варіантів такого подарунка буде орден з оригінальним дизайном. Вручений в урочистій святковій обстановці, орден викличе жвавий інтерес у навколишніх. А креативний надпис, який можна нанести за індивідуальним замовленням, безумовно подарує щиру усмішку. Варіанти гравіювання можуть бути різними: «за взяття ювілею», «за взяття рубежу років», інші відповідні нагоди.

Ще один цікавий подарунок – це подарунковий кубок або статуетка. Сам подарунок підкреслить значимість заслуг головної особи на святі. Статусній людині буде доречно подарувати великий кубок з оригінальною гравіюванням. Текст гравіювання підбирається персонально. Оригінально буде виглядати як подарунок і статуетка, що повторює знамениту кінематографічну нагороду «Оскар». Гравірування на ній підкреслить роль іменинника у вашому житті. Будьте впевнені, що такий кубок або статуетка будуть з гордістю встановлені на самому видному місці.

Ексклюзивний подарунок, який запам’ятається йому на довгі роки, це родовідна книга. Упакована в подарунковий футляр, в шкіряній палітурці, книга має дуже солідний вигляд. Відомості в книзі записуються від руки або набираються на комп’ютері. Заповнюючи її, людина, що одержала такий подарунок, не раз з вдячністю згадає про вас. Адже ви подарували не просто гарний сувенір, а привід поспілкуватися зі своїми рідними, згадати предків.

Всім відомо, що показником статусу людини є наручний годинник. І у людини, якій ми вибираємо подарунок, він напевно не один. Але хороший годинник повинен зберігатися в правильно обладнаному місці. Прекрасний подарунок – це шкатулка для зберігання годинника. Вона призначена для зручного зберігання шести дорогих годинників. Виконана з дерева в елегантному витриманому стилі, шкатулка прослужить своєму господареві довгі роки, нагадуючи про людину, яка її подарувала.

Як бачимо, можна вибрати незабутній оригінальний статусний подарунок забезпеченому чоловікові виходячи з вашого рівня доходів, а не його. Адже головне в подарунку – це емоції і настрій, якими ви обдаруєте людину!

На правах реклами

Якщо ви зупинетеся на останньому варіанті, вам стане в нагоді онлайн-магазин швейцарських годинників http://swatch.ua на якому ви зможете підібрати гарну і недорогу шкатулку для годинників.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...