Стать дитини за серцебиттям: наскільки це реально?

Стать дитини за серцебиттям наскільки це реальноНовина про майбутнє поповнення в сім’ї – це завжди дуже хвилююча, емоційна подія. Звичайно ж, майбутніх батьків дуже цікавить стать майбутнього чада. Існує багато різних методик і систем з планування та діагностування статі крихти: це і китайська система, і японська, і методика діагностування статі за французькою дієтою, і з оновлення крові батьків, це і народні різні прикмети (наприклад, якщо жінка чекає хлопчика, то живіт буде гострим, якщо дівчинку- живіт буде округлим; якщо жінка втратила красу обличчя, то вона чекає дівчинку, якщо перша дитина народилася на зростаючий місяць, то наступний малюк буде такої ж статі, як і перший). В даний час все більшу популярність набирає методика «стать дитини по серцебиттю».

Ця система відома дуже давно. Вона трактується по – різному. Ні в одній медичній енциклопедії не описаний метод визначення статі майбутнього чада за його серцебиттям. І, не дивлячись на це, акушери-гінекологи активно його застосовують.

Згідно з цією методикою, сердечко хлопчика б’ється набагато швидше, ніж у дівчинки. Наприклад, 140 ударів на хвилину говорить про те, що плід має жіночу стать. Якщо вище – то чоловічий. Інші стверджують зворотне: 150 ударів на хвилину належить дівчинці, і 120 – хлопчику. При цьому потрібно враховувати термін вагітності – на момент визначення статі плоду за даною методикою термін цікавого положення не повинен перевищувати двадцять тижнів.

Про стать майбутнього немовляти може розповісти не тільки швидкість серцебиття крихти, але і ритмічність серця. Одні прихильники цієї системи стверджують, що у хлопчика серцевий ритм плавний, розмірений, спокійний, а у дівчаток – він, навпаки, швидкий, хаотичний, змінний. Інші прихильники даної методики вважають, що серце дівчинки має плавний і спокійний ритм, а у хлопчиків ритм серця стрибкоподібний.

У визначенні статі малюка важливу роль відіграє місце положення плода. Якщо серцебиття відчувається з правого боку, то це говорить про те, що в животі оселився хлопчик. Якщо серцебиття відчувається з лівого боку – то це дівчинка. Але проблема в тому, що трактується й інший варіант – праворуч – дівчатко, а ліворуч – хлопчисько.

Як показує практика, цей метод працює не завжди. Вірити чи не вірити такому роду методиці з визначення статі немовляти – вирішують батьки.

На сьогоднішній день найбільш достовірною, хоча і не стовідсоткової системою визначення статі плоду є УЗД – ультразвукове дослідження плоду. Але результат УЗД також може бути помилковим. Справа в тому, що статеві органи у дівчаток і у хлопчиків у внутрішньоутробному розвитку на певному етапі зовні дуже схожі. Тому УЗД діагностику призначають кілька разів. Стать плоду можна побачити тільки після 23 тижнів вагітності.

На ранніх термінах вагітності стать крихти можливо визначити тільки єдиним способом – за допомогою інвазивної діагностики. Для точного діагностування статі плоду в маткову порожнину вводиться особливий інструмент. Їм відщипують шматочок плаценти, а також беруть на аналіз невелику кількість амніотичної рідини. Хоча цей метод досить інформативний, за бажанням батьків його не проводять. Інвазивна діагностика призначається в рідкісних випадках, коли вирішується питання про хірургічне втручання. Ця процедура неприємна, болюча, та й дорога.

Звичайно ж, батькам дуже хочеться знати стать майбутньої чада. Але якщо це неможливо, це не привід для розчарування. Найголовніше, щоб майбутній малюк народився міцним, здоровим і доношеним.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...