Стать дитини – перевіряємо нову теорію

статьБагато здогадуються, що планування статі дитини дає гарантію на 50%, хлопчик чи дівчинка. Точного безпомилкового методу не існує, природа сама контролює кількість жіночих і чоловічих особин у всього живого. Адже явна перевага одних або інших призвело б до вимирання будь-якого роду. Але чи так вже хаотичні ритми природи або є все-таки якась залежність статі дитини від майбутніх батьків? За теорією “главування в сім’ї” на стать дитини впливає, хто з партнерів грає більш сильну роль у сім’ї, а хто більш слабку. Якщо в сім’ї незаперечним лідером є чоловік, тобто переважає і домінує чоловіче начало, то, скоріше за все в цій сім’ї на світ з’явиться дівчинка. Якщо ж чоловік “знаходиться під каблуком” і всі важливі рішення в сім’ї приймаються жінкою, то в цій сім’ї будуть народжуватися хлопчики.

Природа дбає про баланс жіночого і чоловічого начала в сім’ї. Якщо жіноче начало придушене домінантним партнером, то природа “розпоряджається” про народження дівчинки для того, щоб відновити рівновагу і посилити вплив жіночого начала. При переважанні ж жіночого начала, в сім’ї народжуються хлопчики для підтримки слабкого чоловічого впливу.

Діти різної статі

А як працює ця теорія, якщо в сім’ї народжується спочатку хлопчик, а потім дівчинка чи навпаки? Не секрет, що за певних життєвих обставин партнери можуть на час мінятися ролями. У молодої незалежної і домінантної жінки може народитися хлопчик. Вагітність, пологи, догляд за дитиною, стрес – все це може привести до того, що жінка втрачає свою чільну роль у сім’ї. Як наслідок, другою дитиною у неї народжується дівчинка.

Не випадково, є сім’ї, в яких одна за однією народжуються тільки дівчатка, хоча батько так чекає спадкоємця. У таких сім’ях жінки часто дуже залежать від своїх партнерів у фінансовому та матеріальному сенсі. А у бой-баби народжуються хлопчики.

Як вплинути на стать дитини?

Спробуйте взяти на себе роль лідера в сім’ї, якщо Вам потрібен спадкоємець. Ваш чоловік повинен на час втратити свою чільну роль, тоді природа розпорядиться про підтримку слабшого чоловічого начала і шанс на хлопчика підвищується. Потрібна дівчинка? Тоді дайте чоловікові покерувати, нехай він приймає всі важливі рішення, опинитеся в становищі слабкого партнера і природа не сповільнить відновити рівновагу, подарувавши Вам дівчинку.

Перевірте теорію на своїх родичах і знайомих. Враховуйте, що є сім’ї, в яких існує “приховане” лідерство, коли для оточуючих начебто все вирішує чоловік, а насправді непомітно, в тилу сім’єю керує жінка. Таке приховане лідерство жінки забезпечить народження хлопчика. А при народженні різностатевих дітей спробуйте проаналізувати ситуацію в сім’ї в період зачаття дитини, хто грав головну роль? Збігається?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...