Станіслава

Перекладається з давньослов'янського як – "стати славною".

У Станіслави легкий характер: вони комунікабельні, в спілкуванні прості і сердечні, з ними приємно мати справу. Вони не приймають близько до серця неприємності і не приходять в бурхливий захват від випадкової удачі, розглядаючи життя як гру: пощастило – добре, випав порожній номер – немає причин для смутку, пощастить наступного разу.

Станіслава сумлінно працює лише для себе. Загоряючись ідеєю, вона здатна перевернути гори, але тільки якщо це можна зробити швидко; на довгий, копіткий труд її не вистачає. Завзятість – не сильна сторона її характеру. Вона жінка в повному розумінні слова – їй необхідні доброзичлива сімейна атмосфера, ніжний і люблячий чоловік, за яким почуваєш себе як за кам'яною стіною. На жаль, її власна сімейне життя виявляється далеко не такою, якою вона малювалася їй в мріях. Перший шлюб Стасі зазвичай закінчується розлученням – як з'ясовується, чоловік її живить більшу пристрасть до чарки горілки, ніж до тихим сімейним радощів. Розлучення Стася переживає важко, але проходить рік-другий, і вона як птах Фенікс відроджується з попелу.

Стася легка на підйом, не любить самотності, допитлива. Якщо їй доведеться опинитися в незнайомому місті, обов'язково піде в місцевий музей, на екскурсію або в театр.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...