Справжнього чоловіка можна зробити самій …

Справжнього чоловіка можна зробити самій ...У сучасному світі існує думка, що справжніх чоловіків немає. Що часто-густо чоловіки здатні тільки на вечірні посиденьки з друзями і похід на футбольний матч. Вони не можуть навіть дівчині двері при вході відкрити, а про зірок з неба взагалі говорити не доводиться.

Заміжні ж пані перевиховувати своїх чоловіків взагалі не прагнуть, так як це зайва трата часу, сил і нервів, тому й обходяться скандалами, істериками і нервуванням. А чи потрібно витрачати свої нерви? Досить просто перегорнути журнали з психології відносин або на дозвіллі сісти і подумати чого хочеться справжній дружині і взагалі хто вона?

Тільки поруч з справжньою дружиною чоловік буде справжнім чоловіком. Для початку необхідно почати довіряти йому. Зберігайте такий нейтралітет, при якому будете в міру контролювати ситуацію, при цьому чоловік повинен відчувати владу над вами. Йому необхідно знати, що ситуація знаходиться під його контролем.

Якщо чоловік бере невірне рішення, найкраще промовчати. При цьому вигоду жінка отримає набагато більше. По-перше, він відчує себе головним, переможцем. У чоловічій психології з давнини закладений інстинкт до перемоги, якщо чоловік відчуває, що дружина тисне на нього, то автоматично ховається в раковину і не хоче проявляти ініціативу.

По-друге, у нього буде мотивація до нових звершень. Чоловік буде прагнути до нових подвигів, платою за які буде довіра і любов жінки.

По-третє, він буде відчувати відповідальність за сім’ю, буде розуміти, що без нього цей осередок суспільства не зможе існувати. У жінок прихильність і здатність робити приємне проявляється в почуттєвому аспекті, тоді як у чоловіків в матеріальному. Якщо чоловік відчуває себе переможцем в сім’ї, тоді він буде прагнути збагатити свою жінку як матеріально, так і духовно: подарунками, різними сюрпризами.

Важливий аспект – бажання дружини побудувати справжню сім’ю, з сімейними посиденьками вечорами, з домівкою, місцем, де кожен зможе отримати підтримку і допомогу.

Жінці необхідно любити свого чоловіка, бути абсолютно впевненою в тому, що поруч знаходиться потрібний чоловік, що саме він більше за інших гідний смачного обіду, що він оцінить вашу нову зачіску і не пройде брудними чобітьми по щойно вимитим підлозі. І тоді відповіддю буде турбота, ласка і ніжність. Необхідно пам’ятати, що яка жінка, такий і буде поруч з нею чоловік. Справжня жінка = справжній чоловік.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...