• Без категорії

Спостерігай за ним уважно

Спостерігай за ним уважно

Гарвардський психолог Зік Рубін спробував обчислити науковим методом можливий ступінь закоханості в іншу людину, і таки зумів одержати деякі цікаві результати: виявляється, ступінь закоханості можна оцінити за допомогою кількості часу, коли закоханий дивиться на об’єкт свого інтересу. Він визначив, що закохані пари дивляться один на одного 75 % часу впродовж розмови!

Крім того, закохані менше відволікаються від процесу спостереження один за одним, коли до їх розмови приєднується третя особа.
Під час нормальної розмови люди дивляться один на одного десь 30-60% часу.

Цей метод вимірювання закоханості називається градацією Рубіна: оцініть хоча б приблизну кількість часу, впродовж якого на вас дивляться під час бесіди, і так ви зможете оцінити ступінь зацікавленості вами.

Деякі психологи використовують градацію Рубіна для того, щоб зрозуміти, наскільки пара гармонійна і взаємна в своїх відносинах. Але також цей метод допомагає, якщо ви хочете когось закохувати в себе. І ось чому: спробуйте самі дивитися на людину, яка вам подобається близько 75% часу вашої розмови. Мозок чоловіка відреагує вмить, в тому випадку, якщо йому ви теж подобаєтеся.

Річ у тому, що у людського мозку є властивість реагувати на уважний погляд особини протилежної статі відповідно, ми починаємо самі вірити у те, що ми закохані, а наш мозок починає активно виділяти такий фермент як пенілетіламін.

Пенілетіламін це хімічний брат амфетамінів і виділяється нервовою системою, коли ми дуже захоплені іншою людиною. Саме цей фермент примушує наше серце битися сильніше, хвилюватися і червоніти, корду ми його бачимо. Звичайно ж, неможливо зацікавити когось за допомогою градації Рубіна, якщо ви бачите, що ви абсолютно не подобаєтеся людині, але техніку можна застосовувати в тому разі, корду ви хочете підсилити вже очевидний інтерес до вас.

Спробуйте перевірити самі! Результати вас дуже обрадують. Дайте людині, яка вам подобається відчуття того, що ви закохані в нього, дивитеся на нього, і йому буде набагато легшим згодитися з тим, що він теж вас любить!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...