• Без категорії

Способи завоювання Любові

Способи завоювання Любові

Уміння правильно провести перше побачення – зовсім не мистецтво. Головне тут не забувати прості факти, перевірені наукою. Дотримуючи наступні нехитрі правила, можна значно підвищити свої шанси на розвиток романтичних відносин. Практичні учені – фізіологи і психологи – з’ясували, в яких саме умовах найлегше може зародитися любов.

Дозвольте своєму тілу говорити за вас

Давно відомо, що невербальне спілкування – тобто “мова тіла” часто набагато більше говорить співбесіднику і передає набагато більше емоцій, ніж звичні слова.
Тому якщо ви не можете похвалитися риторським мистецтвом Цицерона, переживати не варто. Запам’ятайте, від того, що ви говорите, особливо при першому побаченні, майже нічого не залежить.

Згідно оцінкам дослідників, коли ви вперше зустрічаєтеся з кимось, перше враження про вас на 55% залежить від зовнішності і мови тіла, на 38% – від вашої манери говорити і лише на 7% – від того, що ви власне говорите.

Це означає, що при інших рівних за допомогою простих психологічних прийомів, ви можете завоювати серце співбесідника, навіть просто обговорюючи погоду. Для цього ваше тіло повинне послати декілька прихованих позитивних сигналів. Перш за все відкрита поза – не варто закриватися від співбесідника схрещуючи руки, потім дзеркальне відтворення пози вашого співбесідника допомагають створити відчуття зближення.

Крім того, корисно виробити манери, що підкреслюють вашу мужність або жіночність, наприклад, класти руки в кишені, щоб розкрити ділянку грудей. Можна ще пуститися в “танець жестів”, синхронізуючи свої дії з діями об’єкту своїх бажань: наприклад, відпивати із стакана одночасно з ним.

Переживіть разом страх

Ніщо так не об’єднує, як пережита разом екстремальна ситуація. Драматична обстановка може дати поштовх вашому особистому життю. Якщо при зустрічі з людиною психіка знаходиться в стані підвищеного збудження, це збільшує шанс пережити до нього романтичні почуття.

Річ у тому, що між тривогою, збудженням і вабленням існує тісний зв’язок. В ході проведеного в 1970-х роках експерименту з мостом”, що “хитається, психологи Артур Арон і Дон Даттон знайшли, що чоловіки, що зустріли жінку на високому мосту, що розгойдується, знаходили її сексуальнішою і романтичнішою, ніж ті, хто побачив її ж на міцному, низько розташованому мосту.

Це не означає, що перше побачення повинне проходити в екстремальних умовах, в наш відносно спокійний час достатньо буде сплеску адреналіну, що викликається походом в парк розваг. Як показує дослідження, людям, що ледве зійшли з “американських гір” фотографії представників протилежної статі здавалися привабливішими, ніж тим, хто тільки чекав своєї черги.

Парочки звичайно бувають більш велелюбні після сумісного перегляду наповненого напруженим очікуванням тріллера, ніж після нудної картини. Чому? Точно ніхто не знає, але можливо, викид адреналіну у зв’язку з відчуттям небезпеки помилково приймають за збудження від ваблення.

Проте тут є одне маленьке “але”: якщо симпатична людина в напруженій обстановці здається ще привабливішою, то несимпатичний відштовхує ще сильніше.

Посмійтеся разом

Любов і сміх йдуть рука в руку. Адже не випадково в списку характеристик, які чоловіки і жінки традиційно бажають бачити один в одному, відчуття гумору займає верхні строчки. Спільно пережитий досвід, що викликає сміх, створює відчуття близькості навіть між сторонніми.

Класичний приклад був представлений в експерименті, проведеному американськими психологами Артуром Ароном і Барбарою Фрейлі. Незнайомі один з одним люди повинні були спільно займатися ігровою діяльністю, наприклад, розучувати танець, причому у одного з партнерів були зав’язані очі, а у другого в роті була соломинка, щоб перешкодити йому говорити. Звучить безглуздо, але виявилося, що любов і сміх дійсно йдуть рука в руку. Зав’язувати дівчатам ока на першому побаченні, можливо, і не стоїть, але спробувати розсмішити цілком можна.

Підберіть правильний звуковий супровід

Судячи з усього, музиканти, що грають авангардний джаз, найнещасніші люди на землі. Як показало дослідження психологів з Массачусетсу, краще всього розвиваються відносини, коли звучить спокійна нескладна музика.

Оцінюючи фотографії чоловіків, жінки знаходили їх привабливішими, якщо при цьому звучав софтвер-доля, ніж під звуки авангардного джазу або взагалі в тиші. Отже на перше побачення краще не відправлятися на концерт серйозної музики.

Загляньте один одному в очі

Будь-яка кокетка знає, що зоровий контакт – це акт, винятковий по силі емоційної дії. Тепер психологи наочно довели, наскільки це могутня зброя. Об’єднаним в пари незнайомцям веліли дивитися один одному в очі, і недивно, що виникало відчуття близькості сильніше, ніж якщо вони дивилися один одному, скажімо, на руки.

Але, що дійсно здивувало учених, це те, що в результаті їх експериментів пари піддослідних, раніше не знайомих вирішила після експерименту одружитися. Нейрофізіологи запевняють, що тут нічого чарівного немає: коли ми зустрічаємося з кимось поглядами, збуджується ділянка мозку, пов’язана з отриманням нагороди.

Основний висновок такий: зоровий контакт може робити чудеса, але переконаєтеся, що ви дотримуєте техніку безпеки – якщо на ваші погляди не відповідають, ви ризикуєте бути тим, що обвинуватить в домаганнях.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...