Способи застосування ефірної олії жожоба для волосся

способи використання олії жожоба для волосся
До відносно недавнього часу про такий продукт як олія жожоба для волосся на теренах нашої батьківщини практично ніхто не чув. Це й не дивно, оскільки ареал її розповсюдження знаходиться вельми далеко: в Північній Америці, Африці, також Симондсію китайську, а саме з її плодів видобувається олія, можна зустріти в Ізраїлі. Широку популярність цей продукт одержав тільки в другій половині минулого століття, коли став активно застосовуватися в косметологічних засобах. Однак її цілющі властивості відомі людям з найдавніших часів.

Таємниця цілющої сили

Напевно кожен, хто хоч раз відчув на собі дію цього продукту, відчував неймовірний захват, адже ефект, який він справляє складно порівняти з яким-небудь іншим натуральним продуктом. Здавалося б, ну чим вона може відрізнятися від більш звичних нам реп’яхової, касторової або оливкової олії? А відмінність дійсно є. Зрозуміло, хімічний склад олії жожоба, як і інших, дуже насичений вітамінами, кислотами, фітонцидами, амінокислотами та мінеральними речовинами, проте її «родзинкою» вважається ейкозенова кислота, яка не зустрічається в жодному з перерахованих продуктів. Цей елемент володіє надзвичайною регенеруючою силою, яка здатна відновити клітини в будь-якого ступеня ураження, це робить ідеальним олію жожоба для кінчиків волосся, які втратили здоровий вигляд. Детальніше можна ознайомитися на http://beauty-insider.com.ua/apivita

Не менш корисним для відновлення структури волосся є вітамін Е, який вважається найсильнішим антиоксидантом, що захищає шкіру голови від будь-яких негативних впливів, у тому числі і ультрафіолетових променів, що ушкоджують і волосся. У союзі з комплексом амінокислот, токоферол має колосальну омолоджуючу дію на клітини шкіри.

Наші локони щодня піддаються справжнім тортурам, переносячи то термоукладки, то відсутність головного убору під палючим сонцем або холодним вітром, то неправильний догляд після морських купань. Як бачите, самі повсякденні для нас речі можуть стати справжньою катастрофою для локонів. Порятунком від усіх цих негараздів стануть жирні кислоти, комплекс яких також є в жожоба. Вони забезпечать гарне зволоження волоссю, будучи при цьому найсильнішим УФ-фільтром.

Олія жожоба для волосся отримує такі чудові відгуки і завдяки наявності в її складі колагену, відновлює структуру волосся, додає їм блиск і еластичність. Також вона задіяна у відновленні шкірних покривів як допоміжний компонент для ейкозенової кислоти.

Тонкощі застосування

Як і будь косметичний продукт, рослинний віск має свої особливості, які потрібно враховувати в процесі використання. Цей екзотичний продукт викликає алергію досить рідко, однак це зовсім не гарантує того, що ви не входите в ту мізерну кількість «щасливчиків», які мають неприйняття її складових. Тому, незалежно від компонентів, які ви додаєте до складу маски, завжди перевіряйте шкіру на чутливість. Потрібно нанести на зап’ястя невелику кількість суміші приблизно на годину. Цього часу буде достатньо, щоб зрозуміти, як відреагує ваша шкіра на незнайомий продукт. Відсутність будь-яких змін дозволяє без зайвих побоювань застосовувати продукт.

Але як використовувати цей продукт знає далеко не кожен. А між тим, тут є свої особливості. Найбільшу ефективність матиме засіб, розігрітий на паровій бані до температури приблизно 45 градусів, оскільки вона буде максимально комфортною для шкіри голови.

Багато володарів жирного волосся остерігаються використовувати для додаткового догляду олії зі страхом посилити роботу сальних залоз. Цей страх абсолютно не виправданий, коли мова заходить про жожоба, оскільки вона володіє «інтуїцією», що дозволяє направити свою дію безпосередньо на існуючу проблему. Тому її можна використовувати власникам всіх типів волосся, не боячись погіршити їх стан.

Олію жожоба для волосся можна застосовувати як у вигляді масок, так і компресів. У першому випадку тривалість витримування коливається в межах години, у другому ж вона буде давати приголомшливий ефект протримавши 6-8 годин. Найчастіше компреси робляться перед сном і змиваються тільки вранці.

Є свій секрет і в змиванні. Як правило, змити масляні маски буває досить складно, незважаючи на застосування шампуню. Однак є невеликий секрет, який допоможе зробити це без зайвих зусиль. Для цього не варто намагатися змивати маску водою, потім шампунем. Найпростіше масло змиється якщо на волосся вологими пальцями нанести шампунь, змити який потрібно тільки після утворення піни на сухому волоссі. Закріпити ефект допоможе ополіскування відваром ромашки або будь-якої іншої трави.

Ще одна тонкість: варто розрізняти ефірну олію жожоба для волосся і косметичну, оскільки вони мають абсолютно різну концентрацію, а тому і використовуються в різних кількостях. Ефір має надзвичайно високу концентрацію, тому не застосовується в кількості, що перевищує декількох крапель. Самостійне його застосування, на відміну від олії, не рекомендується. Часто його наносять на гребінець, яким користуються протягом дня для захисту локонів від зовнішніх факторів. Структура його настільки легка, що не дає ні найменшого обваження, тому можна не боятися ефекту жирного волосся.

І останнє – це тривалість курсу. Як правило, при інтенсивному лікуванні рекомендована кількість процедур – це раз на три дні до моменту позбавлення від проблеми. Профілактику можна проводити раз на тиждень також протягом двох місяців. Потім волосся повинне відпочити протягом 7-8 тижнів, після чого можна відновлювати використання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...