• Без категорії

Спосіб життя перед зачаттям

Спосіб життя перед зачаттямЩоб легко перенести вагітність, бути в хорошій формі і народити здорового малюка, треба підготуватися до неї наперед.

Стежте за вагою. Якщо вам необхідно схуднути, то краще це зробити до вагітності, оскільки вагітність – не час для дієт і голодування. Дієта може викликати брак вітамінів і мінералів, необхідних для розвитку дитини.

Регулярно займайтеся фізичними вправами. Фізичний гарт полегшить майбутні пологи.

· почніть заняття до настання вагітності;

· займайтеся регулярно;

· навантаження збільшуйте поступово;

· перевіряйте свій пульс кожні 10-15 хвилин занять, він не повинен бути вищим 140 ударів в 1 хвилину;

· одяг для занять повинен бути зручним.

Необхідно виключити:

Алкоголь. Краще зробити це за 3 місяці до зачаття, оскільки алкоголь чинить шкідливу дію на чоловічі і жіночі статеві клітини. Закладка основних органів плоду відбувається в перші 12 тижнів вагітності, і якщо ви вживатимете алкоголь, не знаючи, що ви вагітні, то завдасте непоправної шкоди вашій дитині.

Куріння. Украй несприятливо позначається на розвитку плоду. У тютюновому димі міститься безліч шкідливих речовин – нікотин, оксид вуглецю, ціанід водню, смоли, канцерогенні речовини, небезпечні для плоду.

Дуже часто спостерігається затримка зростання плоду, діти народжуються із зниженими розумовими здібностями і іншими порушеннями функції головного мозку.

Куріння під час вагітності збільшує ризик викидня, смерті плоду або дитини, що вже народилася, незабаром після пологів. Крім того, куріння збільшує можливість серйозних ускладнень вагітності у самої матері, таких як передлежання плаценти, відшарування плаценти. Шкідливій дії тютюнового диму піддається і некуряща вагітна жінка, якщо вона знаходиться в одному приміщенні з тими, що палять.

Що робити, якщо у вас немає сил відмовитися від куріння? Уявіть собі рожевощоке немовля, до якого ви підійшли і видихнули в обличчя тютюновий дим. Жахливо? А якщо ви палите під час вагітності, то всі отруйливі речовини поступають прямо до вашої дитини в кров. Подумайте про свого малюка, який задихається, в той момент, коли ви насолоджуєтеся. І не утішайте себе тим, що раптова відмова від куріння дуже шкідлива. Куріння надає незрівнянно більшу шкоду вашій дитині.

Наркотики. Вживання наркотиків приводить до серйозних ускладнень, як для матері, так і для плоду. У вагітної можливі судоми, розрив судин головного мозку, інфаркт міокарду (про етиологію міокардиту читаємо на сайті www.cardiopractic.com.ua), гіпертензія, порушення нормального ритму серцебиття, аритмії, раптова смерть.

Джерело: tetraktis

Поділитися в...

Вас може зацікавити...