• Без категорії

Спів та пологи

Спів та пологи Звукові практики з успіхом застосовують різні центри підготовки до пологів, навчаючи жінок спеціальній техніці дихання, яка може полегшити родові болі. Майбутніх матусь часто цікавлять спеціальні дихальні практики, які можна використовувати в пологах. Поспівування різних звуків, або тонінг, – одна з цих практик.

Після пологів жінки частіше всього відзначають, що саме такий родовий спів допомагає “відключити” голову, заспокоїтися, увійти до особливого стану, пом’якшити біль, уникнути страхів.

Мішель Доєн, відомий лікар, акушер, популяризатор ідеї природних пологів, писав: “Якщо жінка що народжує, надана сама собі, без медикаментозних засобів, то настає момент, коли вона прагне відірватися від навколишнього світу, немов відправляється „на іншу планету”. Вона дозволяє собі те, про що і не помислила б в повсякденному житті. Вона може приймати найнесподіваніші пози, видавати найнезвичайніші звуки”.

Допомагати процесу пологів за допомогою голосу, озвучувати свої відчуття – природна, інстинктивна потреба жінки. Вона інтуїтивно підбирає звук такої сили і висоти, щоб створювана їм в тілі вібрація допомагала розкриттю тканин. Проте в сучасному світі ми чогось вважаємо цю потребу чимось непристойним, соромимося проявляти свої емоції, боїмося бути природними. Адже не дозволяючи собі подібне самовираження, ми часто гальмуємо нормальну пологову діяльність”.

Спів мами під час пологів йде на користь і малюку. Адже для того, щоб звучати, жінці потрібно дотримуватися глибокого дихання, а значить, до дитини поступатиме досить кисню, що допоможе йому пройти через нелегке випробування появи на світ. Крім того, коли мама співає, їй чужі страх і напруга, вона розслабляється, входить в спокійний, утихомирений стан, який передається і її малюку. Це значно полегшує пологи, знімає м’язові затиски, настроює жінку на процес природних і легких пологів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...