Список продуктів, що підвищують мозкову активність

Список продуктів, що підвищують мозкову активністьЩодня нас вводять в оману десятки суперечливих порад щодо правильного харчування, які і талії не зашкодять, і принесуть користь організму. Читай, що потрібно їсти на щоденній основі без шкоди для фігури і з користю для мозку.

З’ясовується, стародавні греки мали рацію – вино, ягоди, оливкова олія і горіхи повинні бути присутніми в щоденному раціоні здорової людини.

ТОП-9 категорій продуктів для підвищення мозкової діяльності:

  1. Зелень

Зелені листові овочі, такі як шпинат, капуста і салат, необхідні організму. Крім комплексу вітамінів, які містить в собі зелень, вона просто необхідна для підвищення мозкової активності людини. Рекомендується з’їдати не менше шести порцій салату з свіжих листових овочів в тиждень.

  1. Овочі

Лікарі рекомендують включити в раціон широкий спектр овочів різного кольору – морква, перець, баклажани, кабачки, буряк – все, що за смаком.

  1. Горіхи

Горіхи містять корисні жири і вітаміни, і вони просто необхідні для нормальної роботи мозку. Рекомендується з’їдати по п’ять невеликих жмень горіхів в тиждень. Цього буде цілком достатньо.

  1. Ягоди

Будь-які ягоди корисні для організму, і не їсти їх – злочин. Якщо не сезон, людині достатньо з’їдати по дві невеликі порції ягід в тиждень (їх можна заморозити з літа або придбати в супермаркеті). Це не тільки прекрасна профілактика застуди, а й цілий комплекс необхідних для організму вітамінів.

  1. Бобові

Сочевиця, горох, квасоля, нут – їх можна і потрібно вживати у великих кількостях. Норма становить близько трьох порцій на тиждень, але лікарі стверджують, що бобові не зашкодять, навіть якщо їсти їх три рази в день.

  1. Риба

Риб’ячий жир містить жирні кислоти Омега-3, необхідної організму. Необхідно вживати жирну морську рибу раз на тиждень, цього цілком достатньо.

  1. Курка

Курка корисна для мозку за рахунок того, що в ній міститься велика кількість пісного білка. Рекомендується їсти двічі на тиждень.

  1. Оливкова олія

“Порція оливкової олії – як нектар для мозку”, – стверджують лікарі. Її можна додавати в салати в якості заправки і пам’ятати про те, що оливкова олія втрачає корисні властивості під впливом високих температур.

  1. Червоне вино

Червоне вино корисне як для мозку, так і для судин. Лікарі рекомендують вживати його щодня, але не більше 125 мл в день.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...