Спільна відпустка може поруйнувати стосунки

Спільна відпустка може поруйнувати стосункиНе ризикуйте вашим союзом – відпочивайте окремо.

Якою б дивною на перший погляд не здавалася ця порада, насправді так воно і є: спільний відпочинок – чинник ризику для сімейного союзу. Принаймні, німецькі соціологи запевняють, що третина розлучень в країні відбувається саме після того, як подружжя мало щастя разом відпочити. У італійців теж добра половина розлучень трапляється після сумісних відпусток.

Психологи знаходять цьому явищу дуже просте пояснення: звиклі бачитися буквально на бігу, чоловік і дружина раптом потрапляють в ситуації, коли на спілкування часу у них дуже багато. І вони раптом розуміють, що бути завжди і скрізь разом їм просто несила. Вилазять старі образи, починаються причіпки. Загалом, пішло-поїхало.

І навіть якщо тобі після повернення з відпустки здається, що все нормально, не розслабляйся. Як свідчать німецькі соціологи, ініціаторами розлучення після відпусткичастіше стають жінки.

Але іноді різка зміна обстановки може піти на і на користь.

Яка відпустка без курортного роману? А який роман, коли під боком чоловік? Тому подумайте чи потрібен вам отдых и туры в Испанию, коли від цього у вас буде мінімум задоволення.

Джерело: zvesti.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...