Спілкування з майбутніми мамами. Вибираємо слова

Спілкування з майбутніми мамами. Вибираємо словаНастрій вагітної жінки дуже мінливий. Іноді смуток і зневіра підступають зовсім без причини. А іноді і навколишні підливають масла у вогонь необережними фразами. Напевно, не спеціально. Але ранимі майбутні мами можуть засмутитися і образитися. Що могло б засмутити або дратувати мене, серйозну, трохи образливу і дуже вразливу вагітну жінку?

Ви планували цю вагітність? Ну от що ви хочете почути у відповідь? Ні, не планували, ми оберігалися, і у нас порвався презерватив? Або – так, ще як планували … Так я вам і розповіла, чого мені це коштувало.

Ти вагітна ??? Нічого собі !!! І таким тоном, ніби те, що сталося – щось неймовірне … Всі вагітніють, а вас послухати, у мене просто чудо сталося.

А що ви робили, щоб у вас вийшло? О … Ми в буквальному сенсі на голові стояли і ще багато чого робили. Але ми не будемо вам про це розповідати.

Уті, який животик! Ну не треба мене за живіт чіпати. Що за шкідлива звичка? Я ж вас за живіт не чіпаю і не гладжу. Мій животик – це не надбання всього міста.

На солоненьке тягне? Ну чому всі вважають, що я  тріскаю огірки прямо з банки? І взагалі, це питання мені задають всі. Куплю футболку з написом «Тягне на солодке!».

Це тобі шкідливо. Ну … Може я й сама це знаю. Але якщо трохи і дуже хочеться?

Ого, який у тебе ніс. А губи які! Відразу видно – ти вагітна. Так? А я все сподівалася, що мою вагітність видно по животику …

А харчуєшся ти добре? Гуляєш багато? Ну, як вам сказати. До вашого питання я думала, що все чудово. Ви ж запитали просто так? Або я виглядаю виснаженою і втомленим конем?

Ой, а де твій живіт? Чому животика не видно? Так, я і так переживаю, що мій Пузік менше, ніж ПУЗ подруг на такому ж терміні. Але він є! І якщо він менше, ніж ви звикли бачити, то це тому, що в мене така конституція, а не тому, що я мало їм і дитина голодує.

Боїшся народжувати? Так, боюся. Але вам в цьому не зізнаюся. І не треба мені розповідати страшилки про пологи ваші і ваших знайомих, а потім втішати фразою: «Ну, ти не бійся! Всі народжують, вагітними ніхто не залишається. ».

Кого чекаєте? Дитину, звичайно. А ось хлопчика чи дівчинку мені б не хотілося уточнювати. Точно ніхто не знає.

Коли пологи? А навіщо вам дата моїх пологів? В свій час. Я хочу чекати цього дня разом з чоловіком, а не бути підстьобуваною вашими дзвінками: «Ще ні?».

У тебе такий великий живіт. Напевно, ви не зі зла таке сказали, а похвалили. Майже що. І просто ще не бачили великих животів. Про мої великі груди теж краще не кажіть.

Відпочивай і спи, поки можеш. А потім почнеться! А що таке страшне почнеться? Турбота про малюка? Так я чекала цього все життя. Не лякайте кота сосискою.

Ти тааак поправилась. Я промовчу. У мене є дзеркало, і я і не очікувала, що ви скажете мені протилежне. Але я очікувала, що ви тактовно промовчите. Принаймні, я б зробила так.

Як справи? Ще не народила? Спасибі … Ви сьогодні двадцята, хто мене про це запитує. Ні, мене це не дратує, радує, в мої 40 тижнів вагітності … Рррррррр!

А є й точні способи образити вагітну. Якщо вам здається, що майбутня мама дуже вже весела, то робіть так:

Замість привітання кричіть про те, як сильно вона поправилась, яка стала товста, що сукня їй потрібно шити з парашута, і нехай думає над тим, як вона буде народжувати, з такою вагою. Обов’язково скажіть, що дитину вона сильно розгодувала і порветься «на німецький хрест».
Якщо майбутній мамі не 20 років, згадайте всі діагнози і відхилення, якими можна її полякати. Для вірності приведіть пару випадків з життя – що ви чули і про що читали.
Далі відразу передбачте стать дитини. Скажіть їй, що у неї дівчинка, адже вона стала така негарна, ряба, набрякла – дівчатка красу відбирають. Чи хлопчик – он, волосатість підвищилася і голос погрубів, чисто дядько.
А якщо стать малюка вже відома, то поспівчувайте бідній жінці. Дівчинка? Ой, прізвище передати нікому. Хлопчик? Хулігани, відрізана скиба … Шкода, що не дівчинка, дівчинка – мамина розрада.
Запитайте, як назвуть. Тут у вас такий великий простір для фантазії, оглушіть вагітну своїм інтелектом. Сергій? Ти що – “що не рожа, то Сірожа”. Костик? Дражнити будуть – “Костик – кінський хвостик”. Даша? О ні. Дашами вже наше місто загатили.
Тут саме час сказати, що завагітніла жінка в невдалий час. Рік поганий дуже. А ПДР коли? Оооо, місяць жахливий, зірки не так розташовані. На дворі криза, як жити-то будете?
Перемикаємося на майбутнього батька. Можна згадати, що з майбутнього тата годувальник ніякий. Та й особистісні якості його ніяк не батьківські. Не забудьте запитати, чи не боїться майбутня мама залишитися одна з дитиною (двома, трьома).
Якщо батька немає – висловіть свою вагому думку про те, як важко без папки-то ростити буде. Не забудьте влучно вставляти фразу «плодити злидні» в свою промову.
Якщо є старші діти, обов’язково скажіть, що будуть ревнувати. Можна розповісти пару страшилок, як старші мучать молодших.
Постійно припиняйте спроби вагітної показати своє цікаве положення. Типу не випинай живіт, немає там ще чого випинати. Спати хочеш – так гаразд, не вигадуй, це самонавіювання.
Не забудьте про прикмети. Не можна купувати заздалегідь речі, сидіти на порозі, переступати через віник, хапатися за обличчя, шити або плести і інше, і інше. Не забудьте розповісти, чим загрожує недотримання цих «не можна».
Коли вичерпаєте весь арсенал засобів, задоволено погляньте на схилену вагітну. Пообіцяйте, що будете їй дзвонити, хай не хвилюється, ви її не залишите, і шукайте нову жертву.

Взагалі, способів зачепити вагітну дуже багато. І в кожному жарті є частка жарту. І перш ніж сказати щось неприємне жінці в цікавому положенні, згадайте себе вагітну. Як від одного слова сльози вже текли, а підтекст бачився просто жахливий. Тому говоріть майбутній мамі приємні речі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...