Солярій і вагітність

Солярій і вагітністьСолярій під час вагітності – тема, яка турбує багато жінок, які застосовують один із своїх секретів краси щоб по-перше дати мотив чоловіку звернути на себе увагу, а по-друге відчути щось новою і цікавою. Щоб зрозуміти, чи шкідливий солярій під час вагітності звернемося до суті явища.

Ефект солярію досягається за рахунок ультрафіолетового проміння більшої інтенсивності, ніж проміння сонячне, тому засмага отримується швидше. В цьому криється деяка небезпека. Дуже велика кількість ультрафіолету може викликати опік шкіри, тому перед відвідинами солярію необхідно ознайомитися з інструкцією по застосуванню, яка повинна бути в кожному, поважаючому своїх відвідувачів салоні.

Крім того, і це буде не зайвою мірою по забезпеченню безпеки і збереження власного здоров’я, будуть відвідини лікаря, який зможе дати необхідні рекомендації і призначити дослідження на предмет виявлення протипоказань. Невже розумна жінка жертвуватиме здоров’ям на догоду красі? Тим більше, якщо краса дана кожній від природи, і криється часом не тільки в зовнішньому прояві, але і у внутрішньому світі людини.

Якщо солярій Вам непротипоказаний, і Ви хочете виглядати чудово, при цьому не можна забувати і про якість послуг, що надаються. Будь-який косметичний салон повинен надати документацію про лампи, що використовуються в солярії. Кожна лампа має свій певний термін придатності, після закінчення якого змінюється довжина хвилі свічення, що може негативно відображатися на шкірі.

Шкода солярію під час вагітності обумовлена виникненням пігментних плям. Шкіра вагітної жінки ослаблена і потребує додаткового джерела вітаміну D, проте впливати на шкіру необхідно не методами, пропонованими в солярії, а за допомогою вітамінних комплексів, які необхідні для нормального розвитку кісткової системи малюка і упевненого енергійного стану жінки під час вагітності. Засмагати в солярії можна до 4 тижнів вагітності. Якщо у Вас завершився менструальний цикл, і Ви точно чекаєте дитини необхідно припиняти процедури.

Взагалі, підготовка до народження дитини як планування займає певний час у кожної жінки, тобто готуватися до зачаття дитини необхідно наперед. Тому припинення відвідин солярію під час вагітності не повинне викликати у далекоглядної жінки здивування. Користь від солярію під час вагітності вельми сумнівна, якщо Ви одержуєте достатню кількість вітаміну D із спеціальних комплексів вітамінів для вагітних. Часто відвідини солярію диктуються не стільки бажанням заповнити вітамінний баланс, скільки бажанням показати свою засмагу оточуючим, а це вже виходить за рамки необхідності.

Для майбутньої дитини шкода солярію обумовлена вірогідністю перегріву, що веде до неповноцінного розвитку мозку дитини. Також солярій під час вагітності може викликати і збої з боку імунної системи жінки. Перш ніж відвідувати солярій під час вагітності подумайте – невже варто тільки заради кольору шкіри піддавати небезпекам здоров’я Вашої майбутньої дитини і власне?

Джерело: babyma

Поділитися в...

Вас може зацікавити...