Сольова лампа: питання та відповіді

Сольова лампа1. Сольова лампа може знизити вологість у квартирі?

Відповідь: Соляна лампа має лампочку потужністю всього 15 Вт, максимум 60 (у великих лампах), тому її тепловиділення мінімальне, відповідно це практично ніяк не позначиться на вологості у Вашому приміщенні.

2. Який термін придатності у сольової лампи?

Відповідь: В принципі, термін придатності сольової (або соляної) лампи обмежується тільки терміном придатності електричного шнура, що становить не менше п’яти років. Сам абажур лампи, виконаний з натуральної кам’яної солі може служити десятки років за умови правильної експлуатації. Потрібно тільки лампочку міняйте час від часу.

3. Соляна лампа гіпоалергенна?

Відповідь: Сольова лампа з натуральної солі продається у всьому світі вже більше 10 років, і на сьогоднішній день немає ніяких даних про якісь негативні впливи лампи на людину або викликання яких-небудь алергічних реакцій.

4. Як порахувати якою вагою повинна бути сольова лампа для моєї квартири?

Відповідь: В середньому вважається, що лампи вагою 2-3 кгдостатньо для кімнати площею близько 8-10 кв.м. Якщо у Вас кімната більша, рекомендується використовувати лампу трохи більшого розміру.

5. Сіль є харчовою?

Відповідь: За своїм складом сіль дуже близька до харчової, оскільки 99% в її складі NaCl, але оскільки вона не пройшла спеціальну харчову обробку, використовувати її як звичайну сіль для вживання з їжею звичайно не можна. Тим не менш, шматки такої солі з успіхом застосовуються, наприклад, для годування тварин. Наприклад, в Європі дуже популярна годівля племінних коней невеликими шматками такої солі. При цьому вони нанизуються на невелику мотузку і використовуються як льодяник для коня. Для наповнення необхідними мінералами організму коня. Але завжди, безумовно, в таких питаннях попередньо необхідно консультуватися з фахівцями.

6. Як тварини реагують на сольову (соляну) лампу?

Відповідь: Не дивлячись на те, що у тварин більш розвинений нюх, ні яких проблем не буде! Ваш вихованець буде себе почувати відпочиваючим на морському березі.

7. Вона працює від мережі 220 вольт?

Відповідь: Так, сольова лампа працює від 220 Вольт. Лампи укомплектовані електричною лампочкою 15 Вт (а деякі лампи великого розміру – 60 Вт) і призначені для використання в мережах з напругою в 220 Вольт, так що Ви можете не турбуватися про перевитрати електроенергії.

8. Наскільки яскраво вона освітлює приміщення?

Відповідь: В основному, сольова лампа не може бути основним джерелом світла, але послужить прекрасним нічником в дитячій або спальні, а у вітальні створить сприятливу атмосферу для спілкування.

9. Кажуть, що сольові лампи прибирають неприємний запах сигарет? Чи правда це?

Відповідь: Так, соляна лампа дійсно зменшує неприємні запахи від куріння. Завдяки тому, що сольова лампа є м’яким іонізатором повітря, вона частково прибирає цей неприємний запах. Але природно, треба розуміти, що повністю від запаху позбавитися неможливо, особливо, якщо в приміщенні занадто накурено.

10. Чи правда те, що сольова лампа іонізує повітря?

Відповідь: Так, дійсно, сольова лампа при нагріванні абажура з солі є природним м’яким іонізатором, завдяки чому її корисно ставити поряд з електронною технікою для зменшення шкідливого впливу – з комп’ютерами, телевізорами і т.д.

11. Яке відношення сольові лампи мають до Фен-шуя?

Відповідь: Прямий. За стародавньою китайською наукою Фенг-шуй сіль вважається елементом, який приймає на себе всю негативну енергію, тому така лампа є не тільки відмінною декоративною прикрасою, але також допоможе принести у Ваш дім тепло, затишок і щастя!

12. В інструкції написано, що лампа боїться вологості., Але як бути якщо лампа все таки потрапила в вологе приміщення і встигла набрати вологу?

Відповідь: Якщо лампа набрала вологу, наприклад, таке може легко трапитися під час тривалого транспортування при низькій температурі або сильній вологості, то якщо вчасно вжити заходів, ситуацію можна виправити. Перше що треба зробити – це вийняти лампу з пластикового пакету, насухо протерти лампу сухою ганчіркою, помістити її в сухе, тепле і бажано добре провітрюване приміщення і дати лампі час гарненько висохнути. Краще залишити її в такому стані на добу або більше. Ні в якому разі не можна включати лампу в такому стані (поки вона не просохне остаточно), оскільки це може призвести, по-перше, до перегорання лампочки, а по-друге до появи так званого “соляного поту” білого кольору. Після того, як лампа просушена, нею можна спокійно користуватися.

13. Що робити, якщо соляна лампа була залишена на тривалий час у вологому приміщенні, і на її поверхні все ж виступив “соляної піт”?

Відповідь: В принципі, з соляним світильником нічого страшного не відбувається, якщо на ній виступає білий “соляної піт”. Нею можна користуватися, як звичайною лампою і вона має точно такі ж властивості як і звичайна сольова лампа. Але на жаль, в більшості випадків, страждає зовнішній вигляд лампи, який в цьому випадку виправити вкрай складно. Тим не менше, в деяких випадках ситуацію можна виправити. Для цього необхідно напилком, або наждачним папером по максимуму зняти білий наліт (соляний піт), після цього необхідно швидко (не більше 1 хвилини) протерти поверхню лампи вологою ганчіркою, а потім – відразу сухою ганчіркою і ретельно, насухо витерти всю поверхню.

Придбати сольові лампи в Укрїні можна на сайті http://salt-lamp.kiev.ua/, який спеціалізується саме на їх продажі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...