Солодощі при грудному вигодовуванні

Солодощі при грудному вигодовуванніПід час грудного вигодовування жінка частенько хоче з’їсти що-небудь солодке і смачне. Це пояснюється тим, що при виробленні молока організм витрачає дуже багато енергії. Крім цього молода мама часто знаходиться в стані стресу, тривожності і хронічного недосипу, на що також витрачає енергію. Ось чому організм потребує підвищеної кількості вуглеводів, що містяться в солодких стравах. З’ївши щось солодке, відразу відчувається поліпшення настрою, з’являються сили і енергія. Що ж можна з солодкого молодій мамі при грудному вигодовуванні?

Гормон серотонін усуває втому і полегшує біль, рятує від безсоння. Їжа, багата вуглеводами, сприяє виробленню цього гормону. При грудному вигодовуванні харчування жінки має бути повноцінним і збалансованим. Кондитерських виробів це також стосується. Невпевненість і дратівливість здадуть свої позиції, якщо в організм потраплять солодкі продукти.

Кращим десертом для молодої мами стануть сухофрукти і вівсяне печиво, яке насичене корисними мікроелементами. Живильні речовини і вуглеводи, що містяться в печиві, засвоюються досить повільно. Через це з’являється відчуття ситості і енергії вистачає надовго. Найкраще таке печиво готувати вдома, додавши в нього яблука або сухофрукти. Вживати можна також сухарики, пастилу, зефір, домашні джеми і варення.

Морозиво вживати можна, головне, щоб малюк не відреагував на нього алергією. Вибирати ласощі потрібно ретельно. У ньому має міститися мінімальна кількість різних добавок, шоколаду і цукру. Фруктове морозиво можна, оскільки воно містить 30% цукру. В морозиво можна додати родзинки, сухофрукти або домашнє варення. Необхідно суворо стежити за терміном придатності десерту. Стежити потрібно і за реакцією малюка. Висип на шкірі, біль в животі можуть з’явитися, якщо мама занадто багато морозива вживає. Також морозиво можна приготувати в домашніх умовах, воно буде набагато смачніше і корисніше.

Насіння і горіхи, що містяться в халві, допомагають посилити лактацію. Однак вживати її слід обережно, оскільки горіхи є найсильнішими алергенами і можуть бути небезпечними для дитини. Вводити халву потрібно поступово, починаючи з невеликого шматочка, спостерігаючи за реакцією малюка протягом доби. Якщо реакції не було ніякої, то наступного разу можна з’їсти на шматочок більше, і також стежити за дитиною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...