Софія

Перекладається з давньогрецької як – "мудрість".

Де б Софія не працювала, її завжди помічають і цінують за сумлінність і лагідність. Швидко просувається у своїй спеціальності. Життя влаштовує сама, не оглядаючись ні на кого, не намагаючись наздогнати кимось або когось перевершити.

Софія делікатна. Навіть знаючи, що їй має подзвонити чоловік, вона не завжди може обірвати телефонний монолог скривдженої життям подруги. Потребують допомоги у неї ніколи не зустрінуть відмови. Вона здатна пригріти у своєму будинку чужу дитину або одиноку стареньку і буде піклуватися про них. Чоловік Софії скоро зможе переконатися, що вона чудовий кулінар і любить, щоб у неї часто бували гості. Життя у неї проходить спокійно і розмірено, і все-таки Софія далеко не монашка – є в ній щось від тліючого вогника. Любов дуже легко може змусити її зламати налагоджене життя.

Софія щедра у всьому. Прекрасно ставиться до батьків чоловіка. Стежить за модою, але не любить екстравагантності. У старості Софії нерідко залишаються на самоті. Скаржаться на ноги, переносять операції.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...