• Без категорії

Службовий роман: переваги відносин з колегою

Службовий романУ суспільстві існує думка, що відносини з колегою – далеко не найкраща ідея. Однак у таких романів є переваги, які все ж варто врахувати.

Якщо ти відчуваєш потяг до співробітника, не варто відразу відмітати варіант службового роману, тому що це, на думку багатьох, нічим хорошим не закінчиться. Часто саме на роботі люди зустрічають свою другу половинку, і ігнорувати цей факт, як мінімум, нерозумно.

  1. Складно помилитися з вибором

Соціальні зв’язки сучасної жінки можуть бути досить обмеженими. Ми рухаємося в площині дім-робота-дім, відводячи особистому життю мінімум часу. У той же час, статистика показує, що 15% успішних шлюбів починалися саме з службових романів.

“На роботі ми бачимо чоловіка таким, яким він є насправді. Ви закохуєтеся в реальну людину, а не в вигаданий ідеальний образ, складений з якостей, виставлених напоказ “, – говорять в Центрі раціональної психології.

  1. Ти будеш кожен день виглядати бездоганно

Закохана жінка приділяє своєму зовнішньому вигляду набагато більше часу. А якщо врахувати, що об’єкт сидить, наприклад, за сусіднім столом, то ідеальний макіяж, підбори і елегантний одяг стануть твоїм залізним правилом.

  1. Поліпшення показників в роботі

Німецьке дослідження показало, що дружня атмосфера в колективі сприяє збільшенню працездатності. При цьому закохані докладають більше зусиль для вирішення щоденних завдань. Це пояснюється тим, що вони знаходяться в тонусі і в гарному настрої, незважаючи на небезпечну близькість “відволікаючих чинників”.

  1. Таємниця підігріває почуття

Якщо ви віддали перевагу приховати ваші відносини від інших колег (що правильно), то вас чекає безліч приємних моментів. Погляди, які помічаєш тільки ти, поцілунки крадькома, маленькі сюрпризи – це все приємні бонуси службового роману.

  1. Взаємодопомога

Якщо ви будете діяти спільно, то це може сприяти не тільки вашому зміцненню на позиції, але і кар’єрному росту. Кохана людина завжди замовить слівце за свого партнера, а це факт важливий.

  1. Додатковий стимул

Робота в офісі – не завжди приємна, а часто відверто нудна і рутинна. Але якщо в офісі є кохана людина, то це може стати чудовою мотивацією для того, щоб ходити на роботу і виконувати посадові обов’язки на високому рівні.

  1. Службовий роман може закінчитися весіллям

Саме у колег часто збігаються погляди на життя і існує багато спільних інтересів. З цієї причини люди з однієї сфери часто знаходять в своєму колезі вірного супутника життя. Загальна робота над проектом дуже зближує, що робить з вас не просто колег, а й вірних друзів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...