Скромне весілля – за і проти

Скромне весілля

Хтось мало не з дитинства мріє про пишну весільну церемонію з великою кількістю гостей, грандіозним застіллям, спецефектами, фаєр шоу, а деяким, навпаки, здається що все це непотрібні надмірності і кращим варіантом стане скромне весілля. Так, заздалегідь хочемо застерегти, що скромне весілля – це не означає, дешеве весілля! У наречених в скромній обстановці бюджет може бути різним, просто їм до душі тихі заходи.

Що таке скромне весілля?

Скромне весілля – це одруження, організоване у вузькому колі друзів і близьких, на якому немає місця гучним багатолюдним веселощам, але зате і уваги близьким виявляється набагато більше, так як для цього є можливість. Воно може супроводжуватися вечерею в ресторані або обмежитися фуршетом. Вбрання нареченого і нареченої можуть бути класичними і навіть дорогими, а можуть бути найпростішими – за бажанням молодих.

Переваги скромного весілля

Незважаючи на подив більшості “Як?! Це ж буває раз у житті і тому потрібно провести весілля з розмахом!” – Скромне весілля має низку незаперечних переваг. Назвемо найбільш очевидні з них:

  1. Не потрібно витрачати масу часу на підготовку до торжества, шукати хорошого тамаду, вибирати великий банкетний зал, замовляти весільний кортеж і придумувати розкішне оформлення.
  2. Не потрібно витрачати багато коштів на гостей і на зекономлені гроші можна відправитися удвох в незабутню весільну подорож. А так як у молодих нареченого і нареченої грошових накопичень зазвичай не буває і весілля організовують їх батьки чи інші родичі, то і їм самим буде набагато розумніше і, сподіваємося, приємніше витратити ці гроші на благо молодих, в їх задоволення. Втім, навіть наявність багатства абсолютно не зобов’язує витрачати гроші на грандіозний банкет.
  3. Не потрібно весь час бути в центрі уваги, тобто, на очах у цілого натовпу родичів, друзів і знайомих і постійно розважати їх в якості головних дійових осіб заходу. І наречений з нареченою протягом дня можуть спокійно насолодитися товариством одне одного.
  4. На скромному весіллі можливостей для довірчого щирого спілкування куди більше, ніж на пишному.
  5. На скромній церемонії можливостей вибору проведення часу куди більше, ніж на весіллі з розмахом. Можна приємно посидіти і поговорити, можна погуляти і влаштувати фотосесію, можна відправитися в політ на повітряній кулі або прокотитися на невеликій яхті, а можна взяти і обійти всі улюблені місця молодят в якості оригінальної весільної екскурсії – все це набагато зручніше і доступніше для невеликої кількості людей .
  6. На скромному весіллі немає необхідності наймати тамаду і організатора торжества.
  7. Скромне весілля якомога краще підійде сором’язливим людям, які не хочуть виносити свою радість за межі родини.

Мінуси скромного весілля

До мінусів або недоліків скромного весілля умовно можна віднести наступні моменти (умовно, тому що для більшості це мінусом не являється):

  1. Відмовившись від усієї атрибутики традиційного весілля, коли-небудь ви можете пошкодувати, що найголовніший день у своєму житті провели так скромно. Втім, на цей випадок є вдале рішення – провести пишно можна чергову річницю весілля, хай навіть вам з чоловіком вже по 80 років!
  2. Дехто з друзів або близьких може образитися, що їх не запросили на такий значущий захід. Але чи варто на це звертати увагу? Ви ж робите весілля для себе, чи не так? А щоб нікого не образити – влаштуйте після весілля обхід друзів з невеликими презентами – пляшкою шампанського або вина з фруктами – і розкажіть про те, що ви тепер чоловік і дружина.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...