Скільки повинна пити вагітна

pittyaЧекаючи дитину, майбутня мама прагне харчуватися так, щоб забезпечити малюкові найбільшу кількість вітамінів і мінеральних речовин. Але далеко не всі вагітні жінки мають уявлення про те, що правильно пити при вагітності не менш важливо.

Рідина рятує організм від зневоднювання, тому необхідно вживати її в достатній кількості. Обсяг рідини повинен бути 1,5-2 літрів. Сюди входить не тільки вода або чай, але і супи.

Важлива також не тільки кількість, але і якість того, що п’є вагітна жінка. Найкорисніша рідина — це звичайна чиста вода. Корисні при вагітності соки, але не магазинні, що містять цукор, а фреші. Для них можна використовувати будь-які фрукти або овочі. Однак, не бажано зловживати цитрусовими соками, щоб не спровокувати появу алергії.

Джерелом вітамінів і корисних речовин є журавлинний і брусничний морси. Крім того, дані є природним сечогінним засобом, що допоможе позбутися від набряків. Для приготування морсів свіжі або заморожені ягоди подрібнюються і заливаються окропом. Після проціджування морс готовий до вживання, цукор в нього додається за смаком.

Також можна заварювати шипшину, готувати компоти з фруктів і ягід, варити узвар із сушених яблук та груш. Напої з кураги і чорносливу особливо будуть корисні тим, хто страждає від закрепів, що не рідкість при вагітності.

Вибираючи напої під час вагітності, потрібно пам’ятати про те, що так звана «газована вода» не дуже корисна для будь-якої людини. Майбутній дитині набір хімічних елементів зі штучними барвниками не потрібний, тому від магазинного лимонаду краще відмовитися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...