Скандинавський стиль в інтер’єрі

Скандинавський стиль об’єднує в собі традиції і холод північних країн. У цьому дизайні немає нічого зайвого, а лише прості і деколи суворі лінії, примітивні форми. А основним кольором є звичайно ж – білий, що надає стилю легкість, вдихаючи в нього часом суворий північний вітер.

Як же досягти цієї природної легкості і простоти в стилі, як вдихнути в нього трохи морського повітря? Про все це ми розповімо вам сьогодні в нашій статті.

Скандинавський стиль: освітлення і колір

Якщо ви вибрали саме цей стиль для своєї квартири, варто враховувати, що тут має бути присутнім багато природного світла. Тому ідеальним рішенням будуть великі, дерев’яні вікна, що пофарбовані, як правило, в той же колір як і підлога, або в білий. Штори повинні добре пропускати світло, або їх і зовсім може не бути.

Колірний спектр цього стилю – це звичайно ж світлі тони, такі як бежевий, ніжно-блакитний, сірий, світло-зелений, молочний, коричневий і білий.скандинавський стиль освітлення і колір

Скандинавський стиль: меблі

Дивани, крісла, ліжка, столи і стільці повинні бути функціональними. У скандинавському стилі завжди відчувається простір і свобода, тому зайвими меблями не варто захоплюватися.

Дерево – це основний матеріал, який повинен бути присутнім в меблях. Зазвичай це благородні тверді і дорогі породи, такі як сосна, береза, дуб.

А в якості оббивки використовують такі натуральні тканини, як льон, бавовна, шкіра, хутро.скандинавський стиль меблі

Скандинавський стиль: підлога і стіни

Зазвичай цей «північний» стиль не сприймає шпалери. Тут краще звичайна штукатурка, часом навіть недбала. Підійдуть сірі, білі і ніжно-блакитні кольори.

На підлозі будуть ідеально виглядати паркет світлих тонів або ламінат. Але не забудьте про такі акценти як килимова доріжка, або теплий, пухнастий килимок. Він додасть скандинавського колориту в ваш інтер’єр.скандинавський стиль підлога і стіни

Скандинавський стиль: аксесуари

Аксесуари не варто купувати занадто вигадливі і хитромудрі. Але найголовніше – їх не повинно бути багато. І пам’ятайте про строкаті акценти, такі як червоні подушки, або жовті абажури.

Ідеальними аксесуарами будуть свічники, дерев’яні рами для картин, сухоцвіт, металеві вази, кераміка і глиняні вази. Можете також доповнити інтер’єр картинами морської тематики, це ще більше підкреслить скандинавський стиль інтер’єру.

Дзеркала відмінно підійдуть скандинавському стилю, адже вони розширять простір, додавши світла в ваш будинок.скандинавський стиль аксесуари

Поділитися в...

Вас може зацікавити...