Сирна дієта для вагітних

Сирна дієта для вагітнихВагітність – період, який може бути ускладнений різними неприємними відчуттями. Вкрай важливо дотримуватися в цей час здорового способу життя і стежити за своїм раціоном. У деяких випадках вагітним можуть бути показані певні дієти. Зокрема, нерідко лікарі рекомендують майбутнім мамам дотримуватися сирної дієти.
Необхідність дотримання дієти виникає, швидше, в тих випадках, коли ви не стежите за своїм режимом харчування в цілому. Якщо ви під час вагітності надмірно набираєте вагу за рахунок потурання збільшеному апетиту, ігноруючи корисні продукти, вам з великою ймовірністю будуть потрібні розвантажувальні дні.
Однак якщо в звичайний період свого життя жінка може дозволити собі будь-які експерименти, то під час вагітності ваші можливості різко обмежуються. Ви не можете піддавати ризику здоров’я дитини. Тому були розроблені спеціальні меню розвантажувальних днів для вагітних.
Один з таких варіантів пов’язаний з вживанням вкрай необхідного для будь-якого організму продукту – сиру. Він багатий кальцієм і великою кількістю інших необхідних елементів і сприяє зміцненню і оздоровленню. Для вагітних він корисний ще й тим, що знижує ймовірність появи набряків і підвищує відчуття легкості.
Як правило, лікарі радять не влаштовувати розвантажувальні дні частіше разу на тиждень або десять днів. У будь-якому випадку, рішення краще приймати спільно з доктором, так як можуть бути певні протипоказання.
Меню сирної дієти дуже просте – за весь день вам дозволяється спожити 500 грамів сиру і 0,5 літра кефіру. Однак необхідно пам’ятати важливе правило: не тільки в розвантажувальний день, але і на протязі всіх дев’яти місяців вагітні повинні харчуватися п’ять-шість разів на день невеликими порціями. Тому розділіть дозволену кількість сиру на відповідну кількість частин. Вони необов’язково повинні бути рівними.
Рекомендується не забувати про продукти, багатих кальцієм, і протягом всієї вагітності. Вони принесуть тільки користь і вам, і вашому малюкові. Однак уникайте і зайвого споживання сиру. Ваш раціон повинен бути збалансований і повний всіх необхідних елементів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...