Сім’я і діти: Хороший приклад запорука успіху

Сім'я і діти Хороший приклад запорука успіхуАбсолютно всі батьки мріють пишатися своїми дітками, це, мабуть, десь у генах закладено, проте далеко не завжди виходить, так як би нам хотілося. Ми не замислюємося, що ж завадило нашому Бутузові вирости і перетворитися на дорослу виховану і порядну людину. Звідки в ньому ця злість і нахабство, бажання кричати і скандалити або навіть брехати. А згадайте, як ви ставилися до малюка, як поводилися при ньому, яка атмосфера була в будинку, важлива кожна дрібниця. Це не казки – це є правда, іноді гірка.

Для кожної люблячої мами і дружини найголовнішими пріоритетами завжди будуть родина і діти, тому будь-які сімейні проблеми розумна жінка повинна вирішувати на корені, не даючи їм розростися. Батьки, що постійно лаються і кричать не думають про те, що маленька дитина не просто все це спостерігає, але і запам’ятовує. У підсвідомості дитини відкладається інформація про те, що раз кричать батьки, то так робити можна і навіть потрібно, звідси також береться і злість і агресія. Такий тиск на психіку може викликати нервові та психічні розлади в подальшому. До того ж, не думаю, що комусь з батьків хочеться виростити нервового психопата.

Батьки, часто обманюють своїх діток, не можуть розраховувати на чесність і щирість своїх дітей в подальшому. Вони будуть робити і говорити те, що їм вигідно, а не так як потрібно було б. Таким дітям не просто прищепити поняття чесності та щирості, тому що приклад батьків надав згубний вплив і на виховання, і на розвиток таких дітей.

А от у сім’ях, в яких дійсно цінуються сімейні відносини, в яких приділяється достатньо уваги діткам, їх вихованню і повноцінному розвитку, ситуація складається зовсім інакше. Батьки своїм взаєморозумінням і взаємоповагою показують малюкові, як потрібно ставитися до людей, які відносини можна вважати зразком сімейних відносин, а яких варто уникати. Потрібно завжди бути чесними і один з одним, і зі своїми дітками. Ніколи не можна сваритися у присутності малюка, а краще, звичайно, взагалі всі проблеми вирішувати мирним шляхом і вміти знаходити компроміс там, де, здавалося б, йому немає місця. Малюк повинен бачити ласку й ніжність в батьківських відносинах, а не злість грубість. Коли в родині панує нерозуміння і недовіра – це вже не сім’я, тому зберігати такий шлюб заради дитини не варто, щоб не сформувати у нього хибні уявлення про сім’ю, не тисніть йому на психіку і не позбавляти його можливості повноцінно розвиватися, оскільки в сім’ї з військової обстановкою повноцінне розвинення неможливе.

Подавайте тільки хороші приклади своїм діткам, пам’ятайте, що як будете вести себе ви, так само поведеться малюк в зовсім недалекому майбутньому.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...