• Без категорії

Симптоми вагітності на ранніх стадіях

symptomy-vagitnostiВагітність на ранніх стадіях завжди проявляється в деяких симптомах, які жінки не відразу розпізнають.

Симптомами можна назвати ті незначні, іноді непомітні, зміни в організмі жінки, які проявляються вже з перших тижнів після зачаття.

Знаючи, які симптоми можуть проявлятися під час вагітності вже на ранніх термінах, жінка може самостійно визначити, в положенні вона, чи ні.

Звичайно ж, всі майбутні матері знають, що головною ознакою вагітності є затримка менструального циклу. Незважаючи на те, що всі люди різні, саме затримка є найголовнішою ознакою. Якщо вагітність протікає нормально, то відсутність виникає відразу ж, хоча, бувають випадки (причому дуже часто), коли у дівчини, навіть в цей час відбувається кровотеча.

Незважаючи на те, багато жінок спокійно ставляться до таких кровотеч, це не менструація. Вони можуть вказувати на проблеми в протіканні вагітності, а також бути причиною її переривання.

Найнебезпечнішими тижнями для вагітної жінки вважаються ті періоди, коли мали бути місячні. Під час цих періодів мама повинна бути вкрай обережною, не навантажувати себе фізично і намагатися спокійній відноситься до зовнішніх чинників.

Точне визначення вагітності

Ще одним симптомом є підвищення базальної температури. Ця ознака обов’язково повинна бути присутньою на перших строках вагітності.

Після зачаття базальна температура (температура, яка вимірюється у прямій кишці) підвищується до 37 градусів і вище.

Майбутня мама повинна постійно перевіряти у себе базальну температуру, особливо на ранніх термінах. Якщо вона помітила її зниження, необхідно відразу ж звернутися до лікаря. Падіння базальної температури може стати сильною загрозою вашому плоду, і навіть викликати переривання вагітності.

Обов’язковим симптомом вагітності на ранніх стадіях є рясне виділення. Це, звичайно ж, не кров’янисті виділення, а ті, які жінки помічають в період овуляції. Вони безбарвні і не мають запах.

Якщо ви помітили у себе затримку менструації, підвищену базальну температуру, та ще й виділення, то вагітність точно наступила. Незважаючи на такі рясні виділення, не всі люди звертають на них підвищену увагу, адже такі виділення відбуваються і перед початком менструації. Їх не можна назвати ознаками вагітності, якщо у жінки є невиліковна інфекція статевих шляхів, є свербіж у піхві.

Будь-які інфекції, які пов’язані зі статевими шляхами, є загрозою для вагітності і можуть стати причиною викидня. Для того щоб підтвердити або спростувати інфекцію, слід просто здати мазок на аналізи.

Неприємним симптомом вагітності є токсикоз на ранніх стадіях, який може виникати рано вранці, відразу після сну.

Токсикоз може супроводжуватися не тільки нудотою і блювотою, але і змінами в смаках, особливо, що стосується їжі. Боротися з такою проблемою просто необхідно, хоча не завжди вдається. Коли хвороба проявляється не сильно, то можна вдатися до народної медицини. Якщо токсикоз триває, слід звернутися до досвідчених фахівців.

Симптомів, які вказують на те, що жінка в положенні, можна назвати дуже багато, хоча більшість з них непомітні.

Так, ознакою вагітності можуть стати часті головні болі, сечовипускання і запори, а також постійне відчуття втоми. Якщо слідкувати за всіма змінами у своєму організмі, то можна легко дізнатися, що скоро у вашій родині буде поповнення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...